هشت مورد که به برجسته شدن اتاق کمک می کند-قسمت اول

هنگامی که مشغول طراحی یک فضا هستید بسیاری چیزها ممکن است به نظرتان آن را زیبا تر کند چیز های ظریفی که ابتدا به امر ممکن است اصلا به چشم نیاید اما بعدا فضا را فوق العاده کند . توجه دقیق به این جزئیات خیلی می تواند به زیباتر شدن اتاق کمک کند. در این مقاله ۸ مورد از این جزئیات را مورد بررسی قرار می دهیم .

اولین جزئیات : حذف طاقچه برای حمام

طاقچه سفارشی ساخته شده برای حمام می تواند چهره ی حمام را کلا تغییر دهد مثلا حذف قفسه در حمام و گذاشتن طاقچه و یا برعکس می تواند چشم بیننده را به خود جلب کند . طراحی دوش خود می تواند چهره ی حمام را عوض کند . در بعضی حمام ها نیاز نیست که طاقچه وجود داشته باشد بنابراین بهتر است که  طاقچه حذف شود .

برجسته شدن اتاقدومین جزئیات : پوشش های صاف

استفاده از کف پوش های مناسب که می تواند کلیدی ترین نکته درون خانه شما محسوب شود . من ترجیح میدهم سطوح به کار رفته در کف منزل کاملا صاف بوده و برجستگی نداشته باشند .

برجسته شدن اتاقسومین جزئیات : استفاده از قرنیز

درخواست بیشتر امروزه مشتریان برای ساخت قرنیز است . برای این کار باید ابتدا به ساکن قالب گیری انجام شود . معمولا بعد قالب گیری فریم بندی می کنند که این کار امروزه برای خانه های بزرگ خیلی پر هزینه است . امروزه در خانه های بزرگ از قرنیز های خاصی استفاده می شود که احتیاج به فریم بندی ندارد.

برجسته شدن اتاقچهارمین جزئیات : استفاده از کابینت های روشن

روشنایی در محصولات چوبی باعث زیبایی خاصی در آشپزخانه می شود و باعث صرفه جویی در مصرف لامپ و برق می شود روشنایی در این نوع کابینت ها ترانسفورماتوری است که در کابینت نصب می شود و باعث روشنایی آن می شود .

برجسته شدن اتاق

هشت مورد که به برجسته شدن اتاق کمک می کند-قسمت دوم

مطالب مرتبط