هشت راه برای اینکه شما بهترین ها را انتخاب کنید-قسمت دوم

راه چهارم : استفاده از وسایل قدیمی

استفاده از لامپ های قدیمی به عنوان میراث گرانبهای گذشته می تواند اثر هنرمندان سال های دور را به معرض نمایش بگذارد . لامپ های استوانه ای مانند آپاژورها زیبایی خاصی را به منزل القا می کنند .

بهترین انتخابنظر آقای بونوس : من عاشق این فرش سنتی شده ام که به صورتی افتاده که ذهن من را به زمان های قبل می برد  باعث ایجاد یک حس خوب در من می شود .

شما هم چنین می توانید با اضافه کردن یک پارچه تمیز بر روی آپاژور یا گذاشتن یک تابلو نقاشی روی دیوار منزل خود را به سبک قدیمی تزئین کنید و آن را از حالت مدرنیزه خارج کنید و به حالت سنتی تغییر دهید .

بهترین ها را انتخاب کنیدراه پنجم : عکس های کوچک

عکس های کوچک بخصوص عکس های یادگاری سال های گذشته ممکن است قادر به پر کردن بیشتر صفحات دفترچه یادداشت شود اما با بزرگ کردن فریم آنها با پوشش حصیری ، به طور اتفاقی شما یک مجموعه گالری کامل با تصاویر ارائه شده خود به عنوان یک اثر هنری را به دیوار منزل آویزان کرده اید که زیبایی خاصی را به منزل شما می دهد .

بهترین ها را انتخاب کنیدخرید قاب ارزان و دقت در برش کاغذ عکس برای استفاده از قاب حصیری می تواند باعث زیباتر شدن دیوار اتاق شود .

راه ششم : استفاده از قاب تخت ساده

استفاده از یک قاب ساده روی تخت یک محل راحت را برای استراحت و نشستن روی تخت خواب و تماشا کردن تلویزیون به وجود می آورد.

بهترین ها را انتخاب کنیدبهترین ها را انتخاب کنیدراه هفتم : استفاده از ملحفه نرم

استفاده از بالش مخمل ( با سایز ۲۶ تا ۲۸ اینچ )  و ملحفه نرم می تواند راحتی شما را روی تخت خواب تضمین کند .

بهترین ها را انتخاب کنیدراه هشتم : استفاده از آینه های بزرگ

بسته به حمام شما سایز آینه می تواند متفاوت باشد . شما می توانید با اضافه کردن یک قاب پلاستیکی یا رنگی در زیبایی این آینه نقش به سزایی را ایفا کنید . البته گذاشتن آینه بزرگ داخل حمام هزینه زیر ۲۰۰ دلار را برای شما به ارمغان می آورد.

بهترین ها را انتخاب کنیدهشت راه برای اینکه شما بهترین ها را انتخاب کنید-قسمت اول

مطالب مرتبط