نکات مهم هنگام انتخاب درب شیشه ای

فاکتورهای زیادی در انتخاب درب شیشه ای موثر است. این که شما چقدر می خواهید هزینه بپردازید، ابعاد درب و ارتفاع درگاه چقدر است، امنیت و زیبایی هرکدام چقدر برایتان مهم هستند و غیره از مهم ترین نکات خرید درب شیشه ای است.

در هنگام خرید درب شیشه ای باید دقت کنید زیبایی و عملکرد را تواما مدنظر قرار دهید و یکی را فدای دیگری نکنید. اگر صرفا به زیبایی بپردازید ممکن است

درب شیشه ای انتخاب کنید که عمر کوتاهی داشته باشید یا نیاز امنیتی ساختمان شما را تامین نکند و اگر فقط به عملکرد بپردازید ممکن است درب شیشه ای انتخاب کنید که از زیبایی ساختمان شما بکاهد و فضای جذابی برای شما فراهم نیاورد.

درب شیشه ای

چگونه هنگام انتخاب درب شیشه ای، یک خرید موفق داشته باشیم؟

در اولین مرحله از خرید درب شیشه ای به نکات زیر توجه نمایید:

۱-فضایی که درب به آن متصل است، چه کاربری دارد؟ قطعا دربی که برای یک فضای مسکونی قرار می گیرد با درب شیشه ای یک فضای تجاری و اداری تفاوت های زیادی دارد.

۲-فضاهایی که درب بین آن دو فضا قرار گرفته است، به چه سبکی طراحی شده است؟ چه رنگ هایی در آن استفاده شده است؟ این که سبک طراحی هر فضا کلاسیک، مدرن یا … است بسیار مهم می باشد.

۳-عرض و ارتفاع درگاه چقدر است؟ به در یک لنگه نیاز است یا دو لنگه؟ آیا لنگه های درب باید باهم برابر باشند یا نیاز است یک لنگه از دیگری کوچکتر باشد؟ در بسیاری از فضاها لنگه کوچکتر در مواقع خاص باز می شود و عمدتا عبور و مرور از لنگه بزرگتر صورت می گیرد.

درب شیشه ای
۴-تردد مردم از این درب چقدر است؟

۵-آیا درب از یک طرف رو به فضای باز یا خیابان است؟ اگر درب از یک سو با خیابان یا باد و باران در ارتباط باشد باید تمهیدات خاصی در این زمینه صورت گیرد.

۶-آیا درب نیاز به کتیبه یا پاخور دارد؟ برای درب هایی که زیاد در معرض رفت و آمد هستند، پاخور نیاز است تا از شکستن درب خودداری شود.

۷-آیا نیاز است بالای درب، باز کن اتوماتیک تعبیه شود؟

انواع درب شیشه ای با طرح های گوناگون در ایراچی

ایراچی مفتخر است انواع درب شیشه ای در طرح ها و رنگ های مختلف با ابعاد متفاوت را طراحی و ساخته و با عملکرد بسیار مطلوب ارائه می کند. همچنین بسته به نوع فضای شما مشاوره در زمینه ی طرح ارائه می شود تا بتوانید درب شیشه ای زیبا و کارآمد داشته باشید.درب شیشه ای

مطالب مرتبط