نکات مهم در انتخاب پرده در دکوراسیون خانه-قسمت دوم

در ابتدا می بایست برای خانه اندازه عرض پنجره را بررسی و اندازه بگیرید حتما توجه داشته باشید که محاسبه این فاصله البته بسته به نیاز نیز می توانید مقداری بیشتر فاصله ها را در نظر بگیرید برای پرده هایی که تا پایین و سطح زمین می آیند می توانید از پلیسه هایی بیشتر و چین های بیشتری استفاده کنید این چین ها نمایی بهتر و زیباتر به خانه شما خواهند داد.

انتخاب پردهبرای پنجره های کوچک شاید این ایده شمارا گول بزند که می توانید یک پنل نیمه پرده سفارش دهید این کار را نکنید شاید در جاهایی از این مدل دیده باشید اما اتفاقی بوده و اتفاقی هم خوب بنظر می رسد.

اگر پرده شما خیلی باز و یا بسته باشد این فاصله بر اساس این بازی و بسته بودن محاسبه می گردد برای محاسبه اندازه می بایست از زمین تا سقف و جایی که قرار است پرده زده شود را اندازه گیری نمایید همچنین می توانید عرض پنجره را نیز اندازه گیر نمایید تا بتوانید سفارش را بدهید.

برای پارچه نیز می توانید انتخاب های مناسبی داشته باشید استفاده از انواع مختلف پارچه قابل انجام است می توانید برای محیط های مختلف از پرده های مختلف استفاده نمایید مثلا استفاده از پرده های کلفت برای محیط هایی که نمی خواهید دید داشته باشید کاملا قابل استفاده می باشد یا مثلا استفاده از پرده های توری برای قسمت هایی می باشد که می خواهید نور بیشتری وارد خانه بیاید بنابراین می توانید از پرده استفاده نمایید.

انتخاب پردهبعضی از پرده ها نیز نیاز می باشدکه در دو طرف پنجره از یک قسمتی پرده استفاده شود استاندارد طراحی پرده ها به این طور می باشد که در دو طرف پرده از پرده هایی ضخیم تر استفاده می شود و در پشت پرده نیز از توری استفاده می شود که بسیار نیز کاربردی می باشد.

نکات مهم در انتخاب پرده در دکوراسیون خانه-قسمت اول

مطالب مرتبط