نکات طلایی انتخاب درب شیشه ای تیفانی برای داشتن ورودی مجلل در ساختمان

درب شیشه ای تیفانی می تواند به شما کمک کند زیبایی و شکوه را به داخل خانه یا محل کارتان وارد کنید. با تعویض درب های قدیمی و تبدیل آن ها به درب شیشه ای تیفانی ، فضا روح جدیدی به خود گرفته و کاملا متحول می شود.

در ادامه نکات طلایی را در زمینه انتخاب درب شیشه ای تیفانی برایتان بازگو می کنیم تا بدانیم هنگام انتخاب نوع درب از چه نکاتی برای خرید استفاده کنیم.
درب شیشه ای تیفانی

نکته اول: انتخاب طرح مناسب با توجه به فضا؛

اولین نکته که باید به آن توجه کنید این است که اساسا برای چه فضایی می خواهید درب شیشه ای تیفانی قرار دهید؟ این فضا مسکونی، تجاری، اداری یا آموزشی است؟ بسته به نوع پاسخ می توانید از درب های شیشه ای تیفانی متنوع بهره بگیرید.

برای فضاهای مسکونی می توانید طرحی متناسب با دکوراسیون داخلی خود یعنی مدرن یا کلاسیک تهیه کنید. در فضاهای اداری می توانید از طرح های هندسی نسبت به طرح های ارگانیک استفاده کنید.
درب شیشه ای تیفانی

نکته دوم: انتخاب رنگ مناسب با توجه به فضا؛

با توجه به فضا از رنگ های مناسب در درب شیشه ای تیفانی استفاده کنید. رنگ های تیره و سرد مناسب فضاهای جدی تر مثل سالن جلسات یا فضاهای سازمانی می باشد و رنگ های شادتر و گرم تر برای فضاهای مسکونی و آموزشی بسیار مناسب است.

رنگ درب شیشه ای تیفانی به محیط شما حال و هوای جدیدی می دهد.

درب شیشه ای تیفانی

نکته سوم: انتخاب ابعاد در به منظور تهیه ی درب شیشه ای تیفانی یک یا دو لنگه؛

بسته به اینکه دربتان چه عرضی دارد می توانید از درب شیشه ای تیفانی یک یا دو لنگه استفاده کنید. اگر درب عرضی کمتر از صد و بیست سانتیمتر دارد از درب شیشه ای تیفانی یک لنگه می توانید بهره بگیرید.

اما اگر عرض درب از این عدد بیشتر است از درب شیشه ای تیفانی دو لنگه استفاده کنید.

درب شیشه ای تیفانی

نکته چهارم: تنوع در کتیبه ی درب شیشه ای تیفانی به انتخاب شما؛

بخش بالایی درب که فاصله ی درب را تا نعل درگاه تامین می کند اصطلاحا کتیبه نام دارد. این بخش می تواند طرح و نقش متفاوتی داشته باشد که باعث می شود در طرح کلی درب شیشه ای تیفانی بسیار موثر باشد.

پس در انتخاب طرح کتیبه درب شیشه ای تیفانی بسیار دقت کنید و از متخصصان ما مشاوره دریافت نمایید.

نکات طلایی انتخاب درب شیشه ای تیفانی برای داشتن ورودی مجلل در ساختمان

نکته پنجم: توجه به انتخاب رنگ چوب درب شیشه ای تیفانی؛

در تلفیق شیشه و چوب بسیار دقت کنید. اگر چه این دو ماده، زیبا و میان مردم محبوب هستند اما به خاطر داشته باشید رنگ چوب می تواند کمک کند درب شیشه ای تیفانی در فضای شما زیباتر دیده شود.

درب شیشه ای تیفانی
مجموعه ی ما مفتخر است با داشتن کارشناسان طراحی و دکوراسیون داخلی در زمینه انتخاب طرح و رنگ انواع درب شیشه ای تیفانی به شما کمک می کند تا خریدی موفق داشته باشید.

مطالب مرتبط