نکاتی در رابطه با دکوراسیون خانه های باریک

زمانیکه شما ژورنال های دکوراسیون خانه را ورق می زنید یکسری از طرح ها را بسیار می پسندید اما هرگونه که تلاش می نمایید امکان قرارد ادن انها در یک اتاق باریک وجود ندارد ؟ نکته مهم این است که هر طرح خانه ای دارای مشکلات خاص خود می باشد و میتوانید براحتی مشکلات طرح را برطرف نمایید.

یکی از مهمترین مشکلا ت شما نمایش خانه بصورتی می باشد که هر مهمانی که وارد ان شود احساس رضایت و خوشحالی نماید و می خواهید احساس کوچکی خانه به او دست ندهد همچنین نحوه چینش وسایل مبهم و مجهول می باشد مطمئن شوید مبل ها از تلویزیون دور نباشند سعی نکنید همه چیز را به دیوار ها بچسبانید اینجوری خانه کوچکتر نیز خواهد بود.

دکوراسیون خانه های باریکبا استایل محیط را بزرگتر کنید می توانید از قفسه های کوچک بجای میزهای عسلی کنار تخت استفاده کنید  و از نورهای همانند عکس برای ایجاد نور استفاده نمایید.

دکوراسیون خانه های باریکوقت زیادی را برای نورپردازی صرف نمایید نورپردازی بسیار مهم می باشد و با نورپردازی می توانید فضای خانه را بزرگتر نمایش دهید در اینجا نیز از نور طبیعی محیط ور نگ بندی روشن برای نور پردازی بهتر استفاده شده است.

دکوراسیون خانه های باریکبا استفاده از چینش صندلی های می توانید درازی خانه را کوچک نمایید و به قسمت های کوچکتری تقسیم نمایید همچنین می توانید از مبلمان و میز ها برای تقسیم فضا استفاده نمایید.

دکوراسیون خانه های باریکرنگ سیاه خانه را کوچکتر نشان می دهد از رنگها ی روشن استفاده نمایید رنگ های روشن نمای بهتر جذاب تر وگرمتری به خانه خواهند داد.

استفاده از رنگها ی روشن باعث می گردد احساس خوشحالی و شادی بیشتری نیز در محیط داشته باشید همچنین براحتی تخت ها و وسایل را کاملا به دیوار تکیه دهید و با خیال راحت از مابقی فضا لذت ببرید.

دکوراسیون خانه های باریکبا عکس های تابلو ها و رنگ بندی جذاب و جالب چشمان افراد را در محیط بچرخانید این باعث می گردد احساس کوچکی و باریکی محیط به انها دست ندهد و از مناظر لذت ببرند.

دکوراسیون خانه های باریک

مطالب مرتبط