نمونه های طراحی اتاق نشیمن

اگر شما اتاق نشیمن ساده ای دارید اما احساس می کنید مناسب نیست خیلی ساده است می توانید از توضیحات زیر استفاده نمایید و اتاقی برای هروز خود اماده نمایید عکس های زیر توسط طراحان دکوراسیون گرفته شده و می توانید به نحوه چینش با دقت توجه نمایید اگر به این اتاق ها نگاه بیاندازید هرگز باور نمی کنید که یک بچه کوچک بتواند در بین این اتاق بازی کند اما در واقع می تواند.

اتاق نشیمناین اتاق ۲۹ متر مربعی بوسیله طراح بصورت زیر توصیف شده است.

اتاق نشیمنما با شکل عجیبی این اتاق را شروع کردیم و تبدیل ان بسیار سخت شد ما می خواستیم بالانس را در اجزا خانه نسبت به شومینه حفظ کنیم شومینه یکی از اجزا خانه است که نقطه توجه را شامل می شود.

اتاق نشیمنهمچنین دیوارها نیز توجه افراد را بخودشان جلب می کنند همچنین اعضا کودک این خانه همه زیر ۶ سال می باشند و می بایست فضای کافی برای بازی این کودکان در نظر گرفته شود یکی از مواردی که می بایست حتما توجه نمایید استفاده از مبلمان های کوچک و اساسیه کوچک نسبت به سایز اتاق می باشد.

اتاق نشیمندر این خانه نیز یک خانواده سه نفره با یک سگ زندگی می کنند در این خانه نیز راحتی حرف اول را می زند نگرانی این افراد از این بود که جای به این بزرگی احساس راحتی را به افراد نخواهد داد.

اتاق نشیمناما براحتی این مسیله توسط طراحان رفع گردید اتاق اصلی دارای سه درب و دوتا راهرو بود که به اشپزخانه منتهی می گردید ایده این بود که محیطی ارام و مناسب ایجاد گردد این نیز اتاق خانوادگی است که افراد می توانند در ان به موزیک گوش بدهند و تلویزیون نگاه کنند.

اتاق نشیمندر این طرح نیز مشتری درخواست استفاده از فضای بلااستفاده برای افراد بزرگسال موجود درخانه را بنمایند قفسه های کتاب فضای مناسبی را در خانه ایجاد کردند البته ابعاد خانه مختلف می باشد و اتاق ها باریک هستند در این فضا ها می بایست حتما از مبلمان ها و صندلی های با سایز کوچک استفاده گردد.

اتاق نشیمن

مطالب مرتبط