نقش پنجره های دکوراتیو در بهبود فضای ساختمان شما

پنجره های دکوراتیو را دست کم نگیرید. این پنجره ها می توانند فضای خانه یا محل کار شما را به طور کامل متحول کنند. از پنجره های دکوراتیو می توانید با رنگ ها و طرح های مختلف در اتاق خواب، هال و پذیرایی، نشیمن، آشپزخانه و غیره استفاده کنید.

با توجه به اینکه امروزه اکثر خانه ها و ادارات در فضاهای متراکم شهری ساخته می شوند و ممکن است پنجره های هال، پذیرایی، آشپزخانه و اتاق خواب دید زیبایی به بیرون نداشته باشند. لذا شما می توانید از پنجره های دکوراتیو ایراچی استفاده نمایید.

پنجره های دکوراتیو

نمونه ای برای کاربرد پنجره های دکوراتیو در طراحی و دکوراسیون داخلی

فرض می کنیم آشپزخانه ی منزل شما در پشت سینک پنجره ای رو به پاسیو دارد که دیوار سیمانی پاسیو یا نورگیر از آن قابل دیدن است. حتما مایل هستید هنگام استفاده از آشپزخانه دید بهتری نسبت به این پنجره داشته باشید.

پنجره های دکوراتیو به شما کمک می کنند شاهکاری از رنگ های زنده و شاد به همراه طرح های متنوع و زیبا را به آشپزخانه خود بیاورید و از آن نهایت لذت را ببرید.

شرایط سفارش پنجره های دکوراتیو به ایراچی

این نوع پنجره ها در زمانی حدودا ده روزه ساخته و ارسال می شوند. همچنین برای استفاده در پنجره ها و درهای ورودی به لابی ساختمان، پنجره های اتاق انتظار ادارات، سازمان ها و مطب ها، کلیه پنجره های فضاهای داخلی ساختمان ها در ابعاد متفاوت اعم از قدی و غیر قدی استفاده می شوند.

از پنجره های دکوراتیو می توان در پارتیشن بندی داخلی و جدا کردن فضاهای مختلف از یکدیگر استفاده کرد. از سوی دیگر این پنجره ها با داشتن طرح های سنتی برای دوست داران فضاهای اصیل ایرانی مناسب هستند و اگر طرحی مدرن یا انتزاعی مد نظر شما باشد هم امکان ساخت آن وجود دارد.

پنجره های دکوراتیو

شما می توانید طرح یک اُرُسی زیبای ایرانی را بر روی پنجره خانه خود با استفاده از پنجره های دکوراتیو اعمال نمایید.
همچنین پنجره های دکوراتیو از تکنیک همجوشی شیشه ساخته می شوند و تحت تاثیر حرارت بسیار بالا به یکدیگر متصل شده و عجین می شوند. استحکام این پنجره ها در مقابل ضربه، عوامل جوی و غیره بسیار بالا است.

ایراچی سفارش پنجره های دکوراتیو را به سراسر کشور ارسال می کند. از این رو در هر شهری که ساکن باشید می توانید از خدمات ما استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های تماس در صفحه اصلی ارتباط برقرار نمایید.پنجره های دکوراتیو

مطالب مرتبط