نقش برجسته سفال

نقش برجسته سفال یکی از هنرهای بسیار چشم نوازیست که چه در عرصه ساخت آثار هنری و چه در زمینه ساختمانی و دکوراسیون داخلی می تواند نقش مهمی داشته باشد .

گل که متریال اصلی این هنر است در دستان هنرمندان به نرمی نقش می پذیرد و تبدیل به اثری هنری و دکوراتیو می شود .

نقش برجسته سفالدر تصویر بالا اثر نقش برجسته ای از یک اسب دیده می شود که با ظرافتی مثال زدنی تمام جزییات به زیبایی اجرا شده است و بعد از پخت گل هنرمند توانسته است با ایجاد تیرگیها نقش را بسیار واضح تر و زیبا تر نیز جلوه دهد .

نقش برجسته سفالطرح برگ و شاخه های بامبو اثر نقش برجسته دیگری است که در این تصویر دیده می شود . چنین تابلویی می تواند در فضاهای دکوراتیو مختلفی مانند ورودی ساختمانها , لابی , نمای ساختمان و فضاهایی از این قبیل مورد استفاده قرار گیرد .

نقش برجسته سفالنقش برجسته سفال می تواند با پوششی از لعاب های رنگی زیبایی بیشتری پیدا کند .

نقش برجسته سفالطرح نقش برجسته می تواند با طرحی از خط و خوشنویسی زینت بخش دکوراسیون داخلی باشد و حسی کاملا ایرانی پیدا کند .

نقش برجسته سفالطرحهای نقش برجسته به شکل قالبی و کاشیهای کوچک در کنار یکدیگر نیز می تواند طرحی واحد را ایجاد کند که طراح با سلیقه و خواست خود این طراحی را اجرا کند .

نقش برجسته سفالطرحهای مدرن می تواند پیشنهادی باشد متفاوت برای اجرای نقش برجسته با سفال .

نقش برجسته سفالطرح بالا نقش سفال برجسته ای است با طرح کاملا ایرانی از طرحهای برجسته در تخت جمشید که می تواند ایده ای مناسب باشد برای نقش برجسته سفال . این طرحها در دکوراسیون سنتی و ایرانی می تواند کاربرد مناسبی داشته باشد .

مطالب مرتبط