نقش اباژور در طراحی دکوراسیون

اگر در گذشته توجه زیادی به اباژور نداشته اید مجددا چک کنید می توانید از انواع اباژورها در تزیین خانه استفاده نمایید بدون نیاز به سیم کشی می توانید نمایی جالب به خانه خود بدهید.

نقش اباژور در طراحی دکوراسیونمی توانید از اباژور هایی که دارای دایره های زیبای تزیینی هستند استفاده نمایید افرادی که فروشنده این نوع از چراغ ها هستند همیشه این موارد را نیز نگهداری می کنند البته رنگ های نقره ای و متالیک را برای رنگ ان انتخاب نمایید.

نقش اباژور در طراحی دکوراسیونیا می توانید از این ها بجای چراغ مطالعه در بالای میز مطالعه استفاده نمایید و مدل های مختلفی برای این مورد موجود می باشد.

همچنین می توانید از کمدهای خود نیز برای اتاق کار استفاده نمایید همانند عکس.

نقش اباژور در طراحی دکوراسیونمی توانید از دو عدد چراغ نیز برای یکسان سازی و حفظ تعادل محیط استفاده منایید و همچنین هنر دکوراسیون را نیز حفظ نمایید.

نقش اباژور در طراحی دکوراسیوننمونه دیگری از استفاده ان را می توان به استفاده از نورارایی برای نقاط تاریک و دورافتاده منزل دانست که نمایی زیبا ایجاد خواهد کرد.

نقش اباژور در طراحی دکوراسیوناین لامپ های کوچک نیز می تواند نمایی زیبا و جذاب به خانه رویایی و یا اتاق خواب شما ببخشد.

همچنین می توانید از یک صندلی در کنار تخت استفاده نمایید و در بالای ان از انواع مختلف اباژور بهره ببرید.

نقش اباژور در طراحی دکوراسیونچراغ های اباژور بالای سر نیز می توانند نور مورد نیاز برای محیط را تامین نمایند و همانند لوسترهای سقفی می باشند این چراغ نیز از طراحی های دهه ۷۰ میلادی می باشد.

نقش اباژور در طراحی دکوراسیونمی توانید از این لامپ ها برای فضای بالای اتاق ارایش خود نیز استفاده نمایید این اتاق برای ارایش استفاده داشته و نور لازمه ان می باشد.

نقش اباژور در طراحی دکوراسیوناین شاید بنظر شما عجیب بیاید اما گاهی از اوقات دکوراسیون خانه شما بسیار نیازمند طرحی برای کامل شدن ان می باشد می توانید اقدام به ست کردن مبلمان ها و مبل ها با رنگ چراغ ها بکنید این بسیار کمک خواهد کرد.

نقش اباژور در طراحی دکوراسیون

مطالب مرتبط