نصب آینه روی سقف-قسمت دوم

کاشی های آینه ای برای سقف

این آینه ها به همان اندازه با کلاس به نظر نمی رسند ولی استفاده از کاشی های آینه ای سقفی به جای یک آینه بزرگ، راهی ساده تر و ایمن تر برای رسیدن به یک سقف آینه ای است
این آینه ها نه تنها کوچکتر هستند (مثلا اگر بیوفتند صدمه کمتری وارد می کنند) بلکه بیشتر این آینه ها به صورت چسبیده به پشتی هایی مناسب عرضه می شوند.
 تمام کاری که شما باید بکنید آن است که با دقت طرح و نحوه قرار گرفتن کاشی های آینه دکوراتیو را روی سقف تان مشخص کنید، لایه حفاظتی پشتی آینه را بردارید، و هر طور که می دانید مناسب تر است، شروع به نصب کاشی های آینه آنتیک در کنار یکدیگر بکنید.
شما با کاشی های آینه ای سقفی بازتاب یکنواخت و کاملی ندارید، اما حدس من این است که وقتی منظره زیبایی که این نوع عنصر ایجاد می کند را ببنید، دیگر خطوط کاشی ها مانعی برای شما نیستند.

دیگر گزینه ها برای آینه های سقفی

اگر هر دوی این کارها کمی برای شما ترسناک است، شما می توانید آینه های آویزی ویژه ای را بخرید که هزینه بالاتری دارند. این آینه ها از مواد بازتاب دهنده سبک تری ساخته شده اند و و از شبکه ای از تکیه گاه های مرکزی آویزان هستند که در بالای تخت شما به هم وصل می شوند.
اینکار به نوعی شبیه نصب یک لوستر است که به جای تولید نور آن را بازتاب می دهد. هر نوع از این کارها را که انتخاب می کنید، احتمالا بد نیست که چه برای نصب آن و چه پس از اتمام کار از یک شخص ماهر و حرفه ای کمک بگیرید.
همانطور که ذکر کردیم، وجود یک تکه شیشه سنگین آویزان بر بالای یک تخت، کمی برای آن هایی که در مقابلش هستند ایجاد نگرانی می کند، پس قطعا باید مطمئن شوید وقتی که چراغ ها را خاموش و موزیک را پلی می کنید، هیچ نگرانی از بابت آینه ونیزی وجود ندارد.
مطالب مرتبط