نحوه چیدن دکوراسیون منزل

بعد از اینکه تصمیم گرفتید می خواهید خانه تان چه شکلی باشد و رنگ هایتان را انتخاب کردید و تصمیم گرفتید می خواهید چقدر پول خرج کنید حال نوبت به انتخاب مبلمان می رسد اگر تازه ازدواج کرده اید و یا وارد سالهای طلایی زندگی تان می شوید و چندین وسیله جمع کرده اید شاید به این فکر بیفتید که باید انها را جمع کنید یا می بایست از ابتدا شروع کنید.

نحوه چیدن دکوراسیون منزلدر ابتدا به مبلمانی که دارید نگاه کنید اگر ارزان هستند از شرشان خلاص شوید اما اگر گران هستند می توانید با یک رویه جدید و یا رنگ جدید از همان استفاده کنید و انها رانگه دارید اگر در انتخاب فروختن یا نگه داشتن ان سر در گم هستید می توانید یک طراح داخلی استخدام کنید شاید ساعتی تا بتواند در کارها بشما کمک کند.

نحوه چیدن دکوراسیون منزلبعد از انتخابتان یک قدم دیگر تا کامل کردن خریدتان دارید هیچ چیز نخرید تا اتاقتان کامل شود فرش و مبل و پنجره و نور پردازی در ابتدا باید انتخاب کنید که چه وسایلی اصلا نیاز خواهید داشت در واقع شما می بایست انتخاب درستی داشته باشید تا پشیمان نشوید مردم اغلب در انتخاب و خرید یک شی اشتباه می کنند و سعی می کنند دور این شی اشتباه دکوراسیون را بچینند.

نحوه چیدن دکوراسیون منزلحالا چگونه می توانید یک شی خاص انتخاب کنید تا مابقی دکوراسیون را با ان ست کنید این چیزی است که می بایست درموردش بیشتر فکر کنید می توانید از سایت ما کمک بگیرید می توانید به مغازه فروش محصولات دکوراسیون بروید و تصممیم بگیرید می توانید با یک طراح دکوراسیون مشورت کنید گزینه های زیادی دارید که همه قابل انجام خواهند بود.

نحوه چیدن دکوراسیون منزلبعضی از طراحان بشما پیشنهاد می کنند که یکسری از اقلام را در ابتدا بخرید این می تواند یک گزینه خوب باشد اما می توانید هر طور که می خواهید انتخاب کنید.

مطالب مرتبط