نحوه سفارش شیشه های تزیینی ، دکوراتیو و ساختمانی

از آنجاییکه شیشه های فیوز و استین و دیگر انواع شیشه های تزیینی کاربردهای بسیاری در فضاهای داخلی  مانند سقفهای کاذب , لابیهای ساختمانها , استخرها , دربهای شیشه ای  و …. دارند بسیاری از افراد و کسانیکه نیاز به این نوع شیشه ها دارند شاید نمی دانند که چگونه باید این محصولات را با طرح و ابعاد مورد نظرشان تهیه نمایند از این رو گروه ایراچی سعی دارد تا این مسیر را برای مشتریان عزیز هموار نماید .
دوستاران و علاقمندان به داشتن شیشه های تزیینی در دکوراسیون داخلی منزلشان می توانند با تماس با ایراچی درخواست خود را ثبت نمایند . کارشناسان ما در اولین فرصت از فضای مورد نظر شما بازدید می کنند و طرحهای مورد نظر و مناسب فضای شما را در محل ارائه خواهند داد .
 این کارشناسان با در نظر گرفتن مسائل و امکانات مورد نیاز نصب , راهنماییهای لازم را به شما خواهند داد چرا که در بعضی از فضاها قبل از نصب نیاز به آماده سازی , زیر سازی و یا ساخت فریمهای لازم می باشد که در صورت خواست مشتریان محترم می تواند توسط اکیپهای انجام شود .
شیشه های تزیینی
پس از مشخص شدن تکنینک و طرح مورد نظر شما طراحان ایراچی اجرای طرح شما را آغاز می کنند . پس از تایید و نهایی شدن طرح , اجرای کار در کارگاه آغاز می شود .
هنرمندان ایراچی با ذوق و سلیقه ای که مخصوص ایرانیان هنرمند است و با دستان خود کلیه قطعات کار را با دقت فراوان تولید می کنند . وجود این هنرمندان باعث می شود تا هر طرح و رنگی که به ذهن می رسد قابل اجراء باشد .
با اتمام تولید در کارگاه , کار آماده نصب است . نصب این شیشه ها توسط نصابان ماهر ایراچی انجام خواهد شد و به این ترتیب پروژه به اتمام می رسد . البته این زمان پایان کار ایراچی نمیباشد چرا که گارانتی و حمایت از مشتریان عزیز و محترم ما از این لحظه آغاز می شود و مصرف کنندگان محصولات ایراچی می توانند با آسودگی خاطر از این محصولات استفاده نمایند چرا که هنرمندان گروه ایراچی همیشه در خدمت آنان خواهند بود تا در صورت ایجاد نقص احتمالی و یا هر گونه مشکل و ایرادی همیشه جهت رفع آن در خدمت مشتریان خواهند بود .
شیشه های تزیینیاستفاده از محصولات دست ساز داخلی در دکوراسیون این امکان را به مصرف کنندگان می دهد تا اگر در آینده نیز تمایل به داشتن نمونه هایی مانند قبل داشتند و یا برای ست شدن فضاهای جدید با فضاهایی که قبلا دکور شده اند , نیاز به محصولاتی مشابه داشته باشند با خیال راحت می توانند محصول مورد نظر خود را سفارش دهند تا با همان کیفیتمجددا ساخته شود .
تماس با ما
شماره تماس :   ۸۸۸۶۴۳۰۹  – ۰۹۱۲۱۵۰۹۵۱۶ – ۰۹۱۲۳۱۲۰۹۹۷
مطالب مرتبط