نحوه دکوراسیون فضای باریک و بلند-قسمت اول

ترفندهای دکوراسیون داخلی و طراحی را برای ایجاد صمیمیت، تمایز در مناطق مختلف و کار با مقیاس های کوچک را بیاموزید
 اگر تنها چیزی که اتاق راحتی یا هال شما را از یک سالن بولینگ تمییز می دهد، فقدان راه راه و نقاط قرمز است، احتمالا می دانید که تزیین کردن و طراحی چنین فضایی تا چه مقدار چالش برانگیز است
 چگونه اتاق را بدون قرار دادن افراد در فواصل بیش از حد جدا پر می کنید؟ چگونه از اینکه مبلمان معمولی کوچک به نظر برسند جلوگیری می کنید؟ و چگونه می توان فضا را طراحی کرد تا برای بیست سال از بابت طراحی دوباره آن راحت باشید؟
 امی لوف از طراحان داخلی مارگاریت دونالدسون در چارلستون، کارولینای جنوبی میگوید: “در مورد فعالیتهایی که می خواهید در آن اتاق انجام دهید، فکر کنید.” “آیا شما یک مکان اختصاصی برای تلویزیون می خواهید؟
آیا شما نیاز به یک تخته بازی دارید؟ یا یک منطقه خاص را برای مکالمات ترجیح می دهید؟  این به شما کمک می کند تا بتوانید مکان زندگی خود را به راحتی تزیین کنید.” 
 
 گاهی بهترین راه برای مقابله با یک فضای طولانی و باریک این است که دکوراسیون آن را به دو بخش با چیدمان صندلی تقسیم کنید.  این به شما این امکان را می دهد که بدون استفاده از مبلمان معمولی، فضا را پر کنید.  همچنین به شما امکان می دهد تا هر منطقه را برای فعالیت خاصی تنظیم کنید.  
 قطعه ها و وسایل قابل حمل را در مرکز اتاق را امتحان کنید و مطمئن باشید که سبک رنگ ثابت را در تمامی این مراحل حفظ کنید تا در فضا احساس هارمونی و هماهنگی وجود داشته باشد.
به ترکیب تعدادی صندلی اضافه کنید، تا به این ترتیب مهمانان بتوانند زمانی که می خواهند به یک گروه بپیوندند، حق انتخاب داشته باشند  در چند نقطه اتاق از شیشه های تزئینی استفاده کنید تا فضا روشن تر و دلباز تر دیده شود.
 در این مثال شرکت Jeffers Design Group یک منطقه بزرگ و رسمی برای نشستن را ایجاد کرده و آن را با یک مجموعه از وسایل در مرکز تزیین کرده است.
به این ترتیب فقط دو نفر می توانند در این اتاق بدون احساس فرو رفتن در فضای بسیار بزرگ نشسته باشند. صندلی های کم ارتفاع، فضای عقب را از دیگر قسمت های اتاق جدا می کند
 
 یک اتاق با طول زیاد اغلب به بیش از یک مبل راحتی برای پر شدن فضا نیاز دارد. در مورد این اتاق سه نمونه از آنها در یک مکان وجود دارد
 میز عسلی اضافی بزرگ به عنوان عاملی برای تطبیق مقیاس اتاق عمل می کند، و در این مورد در گوشه قرار گرفته  است.  ارتفاع بلند آن کمک می کند تا سطح مبلمان را شکست دهد، بنابراین تمام قطعه ها دارای ابعاد یکسانی نیستند
 صندلی های قابل حمل به رنگ های سبز به شکل جفتی دیده شده در اینجا می توانند مهمانان را در هر زمانی به یک مکالمه دعوت کنند.
مطالب مرتبط