نحوه درست نصب مجموعه قاب عکسها

اگر شما آماده هستید دیوار گالری خود ساخته خود را ایجاد کنید، ما می توانیم به شما کمک کنیم. اینجا راهنمای گام به گام کارشناسانه ما برای جالب ترین کلاژهای دیواری است.
دیوارهای گالری ممکن است در همه جا باشند، اما به صورت یکسان ساخته نشده اند. این که شما می خواهید روح نگاهداری خودتان را نشان دهید، عکس های خانوادگی خود را به رخ بکشید، یا جزئیات یک دکوراسیون غیرمنتظره را برجسته کنید، چیدمان به سبک سالن می تواند جوابگو باشد.
پس ما از طراحان حرفه ای، ساوانا گریس رابرتز و کاترین کارتر درخواست کردیم تا شما را از طریق ایجاد یک دیوار اینستاگرام پسند راهنمایی کنند.
 

مرحله ۱:  سبک خود را انتخاب کنید.

اول از همه، عزم زیبایی شناسیتان را جزم کنید (میخ هایتان را بکوبید)، چون گالری شما باید متناسب محیط باشد. برای بعضی از شما که خودشان را گلچین کننده یا رمانتیک می پندارند، شاید کمی بی نظمی، نظم باشد. در غیر این صورت، یک شبکه فضایی چیز خوبی برای آن هایی که ظاهر کلاسیک را دوست دارند، خواهد بود.
کاترین می گوید ” یک قاعده کلی در هنگام اجرای دیوار گالری فاصله ها بیش از ۵ انگشت بسته نباشد. سعی کنید که سه قطعه مجسمه ای را در کنار هم ردیف نکنید. در عوض قطعات مجسمه ای و قابدار را به طور متناوب در دیوار گالری قرار بدهید.
مطلب مرتبط : چگونه براحتی دکور خود را جذاب نماییم؟
به همین ترتیب اگر می خواهید دیوار شما یک دکوراسیون داخلی رنگ خاص را دنبال کند، یا اگر می خواهید قاب های شما از یک خانواده به نظر برسند، دریابید.
نترسید از اینکه مواد را با هم ترکیب کنید- شیشه های تزئینی ، آثار هنری، عکس های بی قاب، مجسمه ها، اتاقی برای ترکیب همه این ها وجود دارد. کاترین سایت هایی مثل Saatchi،ArtSpace، MoMA Design را برای الهام بخشیدن (یا ساخت واقعی) پیشنهاد می دهد.
پاسخ اشتباهی اینجا وجود ندارد-محدودیتی وجود ندارد.
 دکوراسیون

مرحله ۲: طرح آن را بریزید.

ما از شما انتظار نداریم که مثل یک طراح ببینید، پس قبل از برداشتن چکش و میخ باید ایده خوبی باشد که طرح خود را بریزید. قطعات دیوار گالری خود را کف اتاق بگذارید و با چیزی که فکر می کنید ممکن است قطعه اصلی شما باشد شروع کنید و بسازیدش.
کاترین کارتر پیشنهاد می دهد که “محل قرارگیری آثار هنری مشابه را متنوع کنید. تلاش کنید به قطعات بیرونی فضا بدهید پس شما سه قلم مجسمه را کنار هم قرار نمی دهید- قطعات قابدار و مجسمه ای را به طور یکنواخت در سراسر دیوار گالری ترکیب کنید.”
اگر زمان کافی برای تصمیم گیری روی یک ترکیب ندارید این راه را امتحان کنید: وقتی شما چیزی دارید که دوستش دارید، یک عکس با گوشی خود بگیرید. سپس ترتیب دیگری ایجاد کنید.
چند بار این کار را انجام بدهید و سپس از طریق عکس آن ها را مقایسه کنید. این “دید جامع” می تواند به شما کمک کند که بهترین تصمیم را بگیرید.
 دکوراسیون

مرحله ۳: طرح آزمایشی

بعد مطمئن شوید که ترکیب شما به درستی قرار داده شده است و به نظر می رسد روی دیوار به خوبی قرار بگیرد. آن را با کاغذ مدل کنید. هر قاب را روی یک قطعه از کاغذ کرافت یا کاغذ پارچه ای مرتب و دقیق رسم کنید رسم کنید.
و با نظم خودتان به دیوار بچسبانید.
از خودتان بپرسید آیا در اطراف اثاثیه به خوبی جمع شده اند؟ به یاد داشته باشید هنر با اندازه نسبت عکس دارد. بهتر از همه: این مرحله یکی از بزرگ ترین آزاردهنده های طراحان را حذف می کند: سوراخ میخ های ناخواسته.

مرحله ۴: آویزان کنید.

اکنون که آماده هستید، این مرحله نهایی یک نسیم است. هر کاغذی را با نقطه ای که میخ ها باید در آن قرار داده شوند مشخص کنید. و وقتی که کاغذ روی دیوار است، با چکش مستقیماً در جای علامتگذاری روی کاغذ بزنید، نگاهدارنده مکان را وقتی که میخ هایتان سر جایش است پاره کنید.
یک نکته از ساوانا گریس رابرتز، اگر قطعات هم اندازه داشته باشیم، کار های هنری را قبل از اینکه آویزان بشود قرار ندهید- سپس شما با ترکیب بندی و تغییر آن طوری که نیاز دارید می توانید منعطف باشید.
سپس قسمت مورد علاقه ما می آید- آن قطعات باشکوهتان را بیاویزید و لذت ببرید. آیا به کمی الهام نیاز دارید؟ با چشم ریزبین کاترین به کار نگاه کنید.
مطالب مرتبط