مشخصات فنی کاشی های شیشه ای ساخت گروه ایراچی

مشخصات فنی کاشی های شیشه ای

کاشی های شیشه ای بدلیل دست ساز بودن قابلیت این را دارند تا در هر سایز , طرح و رنگی که مشتریان در نیاز دارند ساخته شوند . به طور مثال امکان اجرای طرحهای پیوسته و یکپارچه و یا طرحهای تک به شکل گل کاشی وجود دارد .
ابعاد این کاشیها در سایزهای
 ۵*۵
۱۰*۱۰
۱۵*۱۵
۲۰*۲۰
موجود می باشد ولی امکان ساخت کلیه طرحها در ابعاد مورد سفارش مشتریان نیز وجود دارد .
ضخامت کاشیها ۴ میل , ۶ میل و ۱۰ میل  میباشد که مناسب با فضا و سفارش مشتری تولید می گردد.
 کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای  کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای
 کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای
 کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای کاشی های شیشه ای
تکنیک ساخت این کاشیها به شکلی است که قطعات شیشه به شکل برجسته بر روی شیشه زمینه خود فیوز شده اند این اتصال به شکلی است که شیشه ها کاملا یکپارچه بوده و به هیچ وجه از یکدیگر جدا نمی شوند . رنگهای مورد استفاده در آنها نیز از نوع رنگهای کوره ایست که با حرارت ۸۰۰ درجه پخته شده و به طور کامل بر روی شیشه ثابت می شوند و بر اثر هیچ نوع شستشو و یا خراشی پاک نمی شود .
بدلیل تکنیک ساخت این نوع شیشه امکان ایجاد انواع طرحها مانند آرم و لوگوی شرکتها بر روی این نوع شیشه وجود دارد که دست طراحان محترم را باز می گذارد تا محدودیتی برای طراحی بر روی شیشه نداشته باشند .

سفارش کاشی شیشه ای

علاقمندان به داشتن این کاشیها می توانند در تماس با گروه ایراچی کد کاشی مورد نظر خود  را با سایز و مشخصات مربوطه اعلام کنند که در صورت موجود بودن محصول در کمترین زمان ارسال می گردد . در مورد محصولاتی که به صورت خاص و سفارشی باید تولید گردد , در تماس با کارشناسان محصول مورد نظر انتخاب و در بازه زمانی اعلام شده تولید می گردد . در بعضی از موارد ممکن است مشتریان عزیز نیاز داشته باشند تا کارشناسان از محل مورد نظر بازدید نموده و طرح و مشخصات فنی را تعیین نمایند که در این صورت نیزپس از تماس کارشناس مربوط در محل حاضر می شود وپس از ارائه اطلاعات لازم سفارش را بسته به نیاز مشتری ثبت می نماید.
مطالب مرتبط