مشخصات فنی سقف های کاذب ساخت گروه ایراچی

مشخصات فنی سقف های کاذب

شیشه های تزیینی مناسب جهت سقف های کاذب و لایت باکسها  با تکنیکهای فیوز گلاس , استین گلاس و یا طراحی روی شیشه می باشد.
این شیشه ها همگی پس از کار سکوریت شده و به همین دلیل کاملا ایمن می باشند و مصرف کنندگان می توانند با آرامش و اطمینان از این محصولات استفاده نمایند .
ضخامت شیشه های استفاده شده ۴ میل , ۶ میل و یا ۱۰ میل می باشد که با توجه به طرح و ابعاد انتخاب می گردد.
در بعضی از موارد جهت نصب این شیشه ها نیاز به فریم است . فریمها از جنس چوب , آلومینیوم , استیل و …  می باشد که در صورت نیاز توسط همکاران ما در ایراچی امکان ساخت و نصب آنها وجود دارد . در مواردی نیز نیاز به فریم نیست و می توان شیشه را بر روی لبه آماده شده سقف کاذب قرار داد .
در صورت وجود تاسیسات در پشت شیشه ها و نیاز به پوشش آنها شیشه ها بعد از تولید و ساخت , سند بلاست و مات می شوند تا نمای نا مناسب پشت آنها دیده نشود در غیر این صورت می توان شفافیت شیشه را حفظ نمود .
دسترسی به تاسیسات از دیگر موارد مورد اهمیت است که با متحرک بودن یک و یا تعدادی از قطعات , این موضوع نیز مرتفع می گردد .
نور دهی مناسب در فضاهایی که سقف کاذب دارند از دیگر نکات قابل اهمیت است که با قرار دادن منبع نور مناسب در پشت این شیشه ها هم به زیبایی آنها می افزاییم و هم آنکه نوری مناسب را در فضای خود ایجاد می کنیم .

 

نحوه سفارش

علاقمندان به استفاده از این شیشه ها در سقفهای کاذب و لایت باکسها می توانند پس از دریافت اطلاعات لازم در این باره از طریق سایت ایراچی , با همکاران و کارشناسان ما تماس گرفته تا آنها بتوانند در سریع ترین زمان در محل اجرا حضور یابند .
مشتریان در محل اطلاعات بیشتری را در این باره دریافت خواهند کرد و با طرحها و نمونه های بیشتری آشنا می شوند . پس از مشاوره لازم و مشخص شدن خواست و نیاز مشتریان , طراحان ما طرح مناسب با سلیقه و نیاز مشتری را اجرا می نمایند . پس از تایید طرحها توسط مصرف کننده زمان به تولید محصول می رسد .
زمان تولید بسته به متراژ و طرح تا حدودی متفاوت خواهد بود . در زمان طی شدن مراحل تولید زیر ساختهای لازم جهت نصب نیز آماده می گردند .

نصب و تحویل آخرین مرحله پروژه می باشد .

 

مطالب مرتبط