مزایا و معایب روکش های مخملی

مخمل زمانیکه استفاده می شود همه چیز را زیباتر می کند و حس نرمی را تلقی می کند. خیلی عاشق ان شدن سخت نیست و انواع مختلفی از این نوع مخمل ها موجود است مخمل همیشه همراه با خاص می باشد و رنگ قرمز مخمل بسیار خاص و لوکس می باشد مخمل از قرن ۸ ام مورد استفاده قرار گرفته است.

مزایا و معایب روکش های مخملیو از مصرو بغداد نشئت گرفته است و در گذشته نیز بسیار بعنوان پارچه اعیانی استفاده میشده است.

مزایا و معایب روکش های مخملینرمی و لوکس بودن مخمل بسیار زبانزد است و همه بخاطر خواستن انرا می خرند و دلیل انتخاب ان هیچوقت تمرینی نیست و برای مراسم خاص و مکان های خاص از این نوع پارچه استفاده می گردد.

براقی و نور که از مخمل ساطع می گردد بسیار زیاد است و نوع را به نوع خاصی بازگشت می دهد که بسیار طبیعی و خوب می باشد.

عمق رنگ بالایی دارد ودر جهت های مختلف بازتاب مختلفی از نور دارد و در صورتیکه بروی ان دست بکشید دارای سطحی براق و کدر خواهد شد.

پارچه های ان نیز نازک می باشند.

مزایا و معایب روکش های مخملییکی از مشکلات ان سختی در تمیز کردن ان می باشد در صورتیکه کثیفی بروی ان ایجاد شود بسختی پاک می شوند و این در صورتیکه مبلمان خانه شما باشد بسیار گران تمام خواهد شد.

قیمت ان بسیار گران می باشد و هر متری در حدود ۱۰۰ هزار تومن قیمت دارد و بعنوان پارچه گران تمام می شود و نمی توان برای هرجایی از ان استفاده نمود.

مزایا و معایب روکش های مخملیمخمل از گره های پنبه تشکیل شده است و بعضی می گویند مخمل براحتی پاره می شود البته این به نوع ان نیز بستگی دارد تست های مختلفی بروی ان انجام شده و تست سایش نمایش دهنده مقاومت خوب ان در مقابل سایش می باشد.

مزایا و معایب روکش های مخملیانواع بسیار مختلفی از مخمل وجود دارد و از جنس های مختلفی از نخ ساخته می شود که در کیفیت ان نیز تاثیر گزار است.

مطالب مرتبط