مبلمان منحنی

ببینید چگونه یک مبل منحنی می تواند مکالمات و تعاملات شخصی را افزایش دهد، معضلات تزئینی را حل کند، و یک اتاق خوشایندتری را ایجاد کند
 یکی از بهترین چیزهایی که من تا به حال برای خانه ام خریداری کرده ام مبل منحنی است. چیزی که من را شدیدا به آن جذب می کند این است که پنج نفر می توانند روی آن نشسته و به راحتی صحبت کنند، بدون آنکه برای دیدن یکدیگر مرتبا به جلو خم شوند.
صندلی های منحنی نه تنها یک منطقه مکالمه راحت را فراهم می کنند، بلکه می توانند برخی از معضلات دکوراسیون داخلی کوچک را نیز حل کنند. 
 کاناپه های منحنی برای تعریف یک منطقه بسیار مفید است آنهم بدون اینکه لزوما باعث تقسیم شدن آن منطقه بشوند. در این آشپزخانه ترکیبی، که به عنوان ناهار خوری و پذیرایی کاربرد دارد، مبل منحنی کمک می کند تا این اتاق طویل و باریک تقسیم شده و بخش مجزایی برای پذیرایی تعریف شود.
 از داخل آشپزخانه می توان دید که مبل های منحنی به هر فرد حاضری نمایی از شومینه، تلویزیون و خارج از منزل را ارائه کرده است.
مبل منحنی
 اگر قصد داشته باشید مبل را به دور از دیوار حرکت دهید، نکته جالبی را در مورد پشت یک مبل منحنی متوجه خواهید شد. یک مبل صاف و مستطیلی مانند یک مانع از لحاظ جلوه بصری کارکرد دارد. اما منحنی مبل در اینجا حس مجسمه سازی را تداعی می کند.
 در هنگام تنظیم مبلمان برای ایجاد فضایی جهت گردش و جریان داشتن در فضا، یک مبل منحنی نیز می تواند سودمند باشد.  یک مبل صاف و معمولی در این موارد به راحتی می تواند مانع جریان داشتن رفت و آمد باشد.
مطلب مرتبط: راهنمای خرید مبلمان
مبل منحنی
 اگر اتاق گردی دارید، بهترین وسیله برای آن مبل منحنی است. در حال حاضر، تعداد زیادی از افراد در خانه های خود اتاق های گرد یا منحنی ندارند.
اما من خانه های شگفت انگیزی را دیده ام که دیوار منحنی به شکلی در خانه خود قرار داده اند. به راحتی می توانید یک مبل راحتی یا گرد را در این مناطق قرار دهید. دقت کنید که چطور شیشه های خمتزئینی با شکل اتاق هماهنگ شده.
مبل منحنی
 این اتاق گرد نیست، اما کابینت های منحصر به فرد بیضی شکل یک شکل “منحنی” قوی را به فضا بخشیده اند. یک کاناپه منحنی می تواند منحنی های موجود دیگر در وسایل دیگر اتاق را پیدا کند و آنها را برجسته جلوه دهد. فرش دایره ای و میز قهوه گرد، همگی این نوع ظاهر را تقویت می کنند.
مطلب مرتبط: انتخاب مبلمان مناسب دکوراسیون خانه
مبل منحنی
این روشنایی سقفی دایره ای شکل به طور قطع وسیله ای دایره ای شکل در زیر خود میطلبد . ر این جا ست مبلمان نیمه دایره ای به خوبی فرم سقف را تداعی و هماهنگی خوبی بین بالا و پایین بوجود آورده.
مبل منحنی
 اگر از یک مبل منحنی استفاده می کنید، ممکن است نیاز به یک یا دو وسیله دیگر داشته باشید. پیدا کردن میزهای کنسول یا میزهای عسلی که با منحنی مبل شما هماهنگ باشد کاری دشوار و تقریبا غیرممکن است.
در اینجا، این مشکل با ساختن یک قفسه منحنی در پشت و کنار مبل حل شد.
مبل منحنی
 آیا شما یک پنجره بزرگ و بلند دارید؟  این مبل های منحنی دوقلو در برابر این پنجره ها قرار گرفته اند و یک راه حل زیبا برای برجسته کردن این ویژگی معماری را ارائه می دهند.
مبل منحنی
 من روشی که این وسایل به فضا اضافه شده و حس جدیدی به مکان می بخشند را بسیار دوست دارم. اگر شما در یک ساختمان بلند با ستون های بزرگ مانند مورد بالا زندگی می کنید، می توانید به راحتی با استفاده از این نوع مبلمان این ضعف را بپوشانید.
مبل منحنی
 گاهی اوقات یک دلیل خوب برای استفاده از یک مبل منحنی برای تزیین کردن اتاقی است که با خطوط و زوایا مملو شده است.
مبل منحنی
 هنگامی که به یک اتاق نامتقارن با زوایای عجیب و غریب برخوردید، یک مبل منحنی می تواند سلاح خوبی برای مقابله با خشکی فضا باشد. بسیار شگفت آور است که چطور این مبلمان می توانند فضایی خشک و پر از اشکال هندسی را به مکانی صمیمی و گرم تبدیل نمایند.
مبل منحنی
 این شومینه بر روی دیوار این اتاق قرار نگرفته است. خمیدگی این مبل منحنی اجازه می دهد تا منطقه گسترده تر رد یک طرف را پر کرده و حفظ حس کلی تعادل در فضا را نیز به همراه داشت. دقت کنید که چگونه سقف نور گیر شیشه ای منحنی شکل با تمام المان های اتاق هماهنگ شده.
مبل منحنی
 گاهی اوقات استفاده از یک مبل منحنی فقط می تواند برای سرگرمی و تنوع باشد. این مبل ها مکانی عالی برای یک مهمانی هستند!
مبل منحنی
 و پس از آن، گاهی اوقات یک کاناپه منحنی به سادگی می تواند یک نگاه سرسخت و مفهومی را ایجاد کند.
مطالب مرتبط