قواعد و قوانین خاص در طراحی دکوراسیون

هر طراح دکوراسیون داخلی برای خود یکسری قواعد و قوانین خاص خود را دارد که برایش تعیین کننده خط مشی طراحی هستند در زیر نمونه هایی از این قوانین و قواعد را خواهیم اورد استفاده از این قوانین می تواند کاملا شما را در طراحی داخلی راهنمایی نماید.

قواعد و قوانین خاص در طراحی دکوراسیونبعضی از طراحان دکوراسیون بشما خواهند گفت که گذاشتن گیاه در کناره های خانه کار درستی نیست و اصلا نباید انجام شود زیرا این نمایش دهنده این است که شما دکوراسیون را بخوبی نچیده اید که کناره های خانه خالی مانده است اما بهتر است در نظر داشته باشید در طراحی های جدید اصلا از گیاهان استفاده نمی شود و استفاده از انها اصلا بد نیست تازه فضای کنار خانه شما نیز پر خواهد شد.

قواعد و قوانین خاص در طراحی دکوراسیونمی توانید از یک گلدان کوچک هم استفاده کنید که همان کاربرد را خواهد داشت.

قواعد و قوانین خاص در طراحی دکوراسیوندر کنار اینکه با خواندن کتاب اطلاعاتتان افزایش یافته و می توانید کارهای بزرگی بکنید در طراحی دکوراسیون نیز کتاب نقش مهمی را ایفا می کند کتاب ها می توانند در هرجایی استفاده شوند و در طراحی دکوراسیون نیز زیبای خاصی را به خانه می دهند همانطور که در این خانه نیز مشاهده می نمایید می توانید از کتاب ها برای دکور استفاده کنید.

قواعد و قوانین خاص در طراحی دکوراسیونهرکجا که یک قفسه خالی داشتید می توانید یک ابزار تزئینی کوچک و بزرگ در ان جای دهید اصلا منتظر چیز دیگری نباشید تنها کافیست انتخاب کرده و جاگذاری کنید این کار بسیار ساده ای خواهد بود.

قواعد و قوانین خاص در طراحی دکوراسیونمی توانید از طراحی های قدیمی نیز استفاده کنید رمز راز ان استفاده از ابزار های ساده و آنتیک و طرح ها قدیمی می باشد و می توانید از حتی مبلمان های جدید با طرح های عجیب نیز استفاده نمایید در انتخاب طرح اصلا وسواس نداشته باشید تنها کافیست طرح را شلوغ نکنید ویژگی یک طرح شیک تنها سادگی و زیبایی است.

مطالب مرتبط