فروش کوره پخت سفال :: مشخصات فنی کوره پخت سفال ساخت گروه ایراچی

مشخصات کوره پخت سفال

ابعاد مفید داخلی طول cm 65 , عرض  cm45  , ارتفاع  cm50
ابعاد خارجی طول ۸۰ , عرض ۶۰  , ارتفاع ۶۵
وزن Kg 60  کیلوگرم
کوره گازی با استفاده از گاز شهری دارای مشعل اتمسفریک مجهز به ترموکوپل اتومات , که در صورت قطع شعله به هر دلیل به سرعت گاز ورودی به مشعل را نیز قطع می کند .
بدنه از ورق گالوانیزه
عایق بندی کوره توسط سرامیک برد ۱۲۶۰ درجه سانتیگراد
درب کوره به شکل صندوقی از بالا
ترموکوپل جهت مشخص نمودن دمای داخل کوره
ترموستات یک مرحله ای جهت قطع مشعل کوره در زمان اتمام کار
دارای دستگیره و قفل صندوقی
چرخهای قفل دار با امکان چرخش ۱۸۰ درجه
پایه آهنی با رنگ کوره ای

کوره پخت سفالنحوه استفاده از دستگاه ( کوره پخت سفال )

کوره گازی که در اختیار شماست دارای ملحقات مشعلی است که از بدنه کوره جدا می باشد تا بتوانید به راحتی آن را جابه جا کنید در هنگام استفاده از کوره مشعل را در مقابل محفظه ای که در قسمت پایین کوره وجود دارد قرار دهید . برای روشن کردن مشعل ضامن را نگه می دارید و پیلوت را روشن می کنید پس از آنکه ترموکوپل عمل کرد ضامن را آزاد می کنید تا جریان گاز وارد شود و مشعل عمل کند. سپس با استفاده از شیر شعله را تنظیم می کنید . دریچه آلومینیومی بر روی مشعل وجود دارد که توسط  آن میزان اکسیژن مشعل تنظیم می شود .
بر روی درب کوره دو دریچه وجود دارد که با قطعات سرامیکی پوشانده شده است . این دو دریچه را در هنگام پخت باز نگه می دارید و پس از خاموش کردن مشعل و زمان خنک شدن آن را ببندید .
کوره شما شامل یک ترموستات است که دمای داخلی موره را به شما نشان میدهد . این ترموستات می تواند به یک آلارم  متصل باشد تا در انتهای کار و پس از رسیدن به دمای تنظیم شده صدایی را ایجاد کند که زمان اتمام کار را نشان دهد و یا می تواند به شیر قطع گاز متصل باشد تا گاز را به صورت اتوماتیک قطع کند .

فروش کوره های پخت سفال

کوره های سفال با ابعاد ذکر شده موجود می باشد . امکان ساخت کوره سفال در ابعاد سفارشی نیز وجود دارد . کلیه هنرمندان , سفالگران , هنرجویان , آموزشگاهها و … می توانند از این کوره ها جهت پخت سفال استفاده نمایند . بدلیل ابعاد مناسب و عدم ایجاد آلودگی و یا حرارت در محیط اطراف خود قابلیت استفاده در فضای کارگاه و یا حتی منزل را دارا می باشند .
شرکت ایراچی کلیه خدمات فروش , نصب , آموزش کار با کوره و خدمات بعد از فروش را به عهده دارد .
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت با ایراچی تماس حاصل نمایند .
مطالب مرتبط