طراحی یک خلوتگاه کاملا مردانه-قسمت دوم

این نکته ها و آیتم هایی که در آن هاست و می توانید آن ها را تهیه کنید، به شما کمک می کنند تا خلوتگاه شلخته تان را به مکانی با دکوراسیون داخلی خوش و آرامش بخش تبدیل کنید. 

طراحی یک خلوتگاه کاملا مردانه​۳ . مصالح

فضا هم باید شیک و مجلل باشد و هم چند منظوره و کاربردی باشد. در یک روز معمولی، “خلوتگاه” می تواند محلی برای یک چرت کوتاه یا یک دور فوتبال بازی کردن با بچه ها در شب جمعه باشد. به همین دلیل شما به مصالحی نیاز دارید که هم گرم و نرم هستند و هم مقاوم. چرم گزینه ای است که باید نه تنها به خاطر ظاهر سنتی و زنده آن بلکه باید به خاطر قابلیت تحمل آن در برابر هر چیزی از آن استفاده کرد. دیگر لوازم اضافی باید متفاوت از چرم صاف انتخاب شوند، یعنی فرش های پشمی، قالیچه های خزدار، پنجره های دکوراتیو ، سطوح چوبی و فلزات صنعتی همه شان انتخاب های مطمئنی است، اگر که می خواهید به اتاق تان جذابیت بصری و عمق اضافه کنید.

طراحی یک خلوتگاه کاملا مردانه۴ . بازی و سرگرمی

پدر یا همسرتان به سختی کار می کند؟ پس اتاق مخصوص او باید جایی باشد که می تواند در آن کلی هم بازی بکند .چه راهی بهتر از نوشیدن یک آبمیوه خنک و سر حال آوردن یک نفر بعد از یک روز کاری طولانی است؟ اگر شما فضا را به گونه ای دلپذیر و راحت بچینید و فضای گفتگوی خوبی داشته باشید، ساختن یک آشپزخانه کوچک با درب شیشه ای تیفانی در خانه تان راحت تر از چیزی است که تصورش را می کنید. وقتی که نوشیدنی ها را می نوشید می توانید به یک رقابت دوستانه در بازی های مثل بیلیارد، دارت یا تخته نرد بروید.

طراحی یک خلوتگاه کاملا مردانه۵ . خاطرات شخصی

حتی با این توصیه های عالی که به شما کردیم، امیدواریم (نه، انتظار داریم) که شما آن مردی که بحثش را می کنیم بهتر از ما می شناسید. اضافه کردن احساسات و خاطرات شخصی به اتاق به آن زندگی می دهد و هویت آن را مشخص می کند. کوسنی های تاریخی با طراحی های سنتی، تخته اسکی برای اضافه کردن شور و شوق، یادگاری های اجدادی و خانوادگی برای القای حس نوستالژی … شما باید موقعیت را درک کنید. این فضا باید جایی باشد که نهایتا به آن پناه می آورد، پس از این نکته ها استفاده کنید ولی آن ها را با توجه به سلایق و تعلقات شخصی او به کار ببرید. برای استفاده درست تر، از خود او نظرش را بخواهید.
مطالب مرتبط