طراحی یک خلوتگاه کاملا مردانه-قسمت اول

یک خلوتگاه مردانه نباید به گونه ای باشد که فقط راحتی یک نفر در طراحی و چینش آن نقش داشته باشد. این نکته ها و آیتم هایی که در آن هاست و می توانید آن ها را تهیه کنید، به شما کمک می کنند تا خلوتگاه شلخته تان را به مکانی خوش و آرامش بخش تبدیل کنید.
طراحی خلوتگاه
چون فقط پدر یا همسرتان برای داشتن یک خلوتگاه پافشاری می کند معنی آن این نیست که فقط آن ها حق دارند در دکوراسیون آن نقش داشته باشند. ما در ایراچی ادعا نمی کنیم که در زمینه شناخت مردها متخصص هستیم ولی ما  نکته هایی را می دانیم که می توانید با آن فضای داخلی را مردانه تر کنید. در روز مرد آینده از این ۵ نکته استفاده کنید تا هر فضایی را که دوست دارید برای مرد زندگی تان از این رو به آن رو کنید.

طراحی خلوتگاه۱ . روشنایی

تنظیم حال و هوای کلی، جزء مراحل اولیه و پایه ای در ایجاد هویت برای یک فضا است و روشنایی ساده ترین راه ممکن برای انجام این کار است. وقتی صحبت از یک خلوتگاه مردانه می شود، ما پیشنهاد می کنیم که یک  باشگاه مردانه را تصور کنید و از این نقطه شروع کنید. برای اینکار معمولا نیاز به لوازم صنعتی از جنس طلا یا برنج همراه با نور ملایم طلایی رنگ دارید و انتخاب وسایل هم به عهده خودتان است.  (نظر ما لامپ های بزرگ و لوسترهای زیبا است.) ما می توانیم تمام روز و شب در زیر نور لامپ ها بنشینیم.
طراحی خلوتگاه

۲ . رنگ بندی

وقتی که روشنایی به شما این حس را داد که می تواند شما را از یک حال بد به فضایی با حال خوشی ببرد، در مرحله بعد نوبت به رنگ بندی فضا می رسد. قانون ما این است که اگر رنگ در محدوده سیاه و قهوه ای باشد، مناسب است. این یعنی این که روح فضا باید رنگی گندم گون یا قهوه ای داشته باشد. مثلا رنگ خاکی را در نظر بگیرید. گفته شده که تکه هایی از رنگ قرمز شرابی، زمردی یا رنگ اونیکسی حس ظرافتی باورنکردنی را ایجاد می کند در حالیکه استفاده از رنگ سبز و یا قرمز در طراحی داخلی، حس و حالی مانند خانه جنیفر تالبوت در شیکاگو را در فضا ایجاد می کند.
مطالب مرتبط