طراحی کابینت لوکس آشپزخانه

جزئیاتی که کابینت آشپزخانه شما را لوکس تر میکند:
طراحی کابینت لوکس آشپزخانه۱گچ کاری : گچ بری های حاشیه دیوار از معدود چیزهایی هستند که علاوه بر اینکه هیچ گاه از مد نمی افتند همچنین در همه سال ها ارزش آشپزخانه تان را دو چندان میکنند .
از آنجا که این مقاله در باره کابینت های لوکس آشپزخانه است باید در رابطه با هماهنگی و استفاده گچ بری با کابینت ها صحبت کنیم .
بهترین استفاده گچ بری ها در آشپزخانه پر کردن فاصله بین کابینت های دیواری تا سقف است .
همانطور که در عکس میبینید کابینت های سفید به وسیله گچ بری ها به سقف وصل شده و هماهنگی و پیوستگی خاصی بوجود آورده.
طراحی کابینت لوکس آشپزخانه۲.پایه کابینت ها: به جای پایه های فلزی بی روح و غیر هماهنگ از پایه های دکوراتیو تراش داده شده برای کابینت هایتان استفاده کنید . این پایه های دکوراتیو و فوق العاده شیک به صورت جداگانه در بسیاری از مغازه های تاسیسات فروخته میشود و حتی خودتان به سادگی میتوانید آنها را نصب کنید.
راه حل دیگر که کمی هم مقرون به صرفه تر است استفاده از پنل های همرنگ و هم جنس با کابینت است که پایه ها را به طور کلی بپوشاند.
طراحی کابینت لوکس آشپزخانه۳کمی رنگ: اگرچه رنگ های خنثی و طبیعی بدون شک هنوز بهترین و مطمئن ترین انتخاب برای رنگ کابینت آشپزخانه هستند اما استفاده به اندازه و صحیح کمی آبی یا سبز در کنار آنها میتواند دکوراسیون داخلی بوجود آورد که در حین شیک بودن جسورانه و مدرن است .
طراحی کابینت لوکس آشپزخانه۴.شیشه درب کابینت: مهم نیست شیشه تان طرح دار ، رنگی و یا حتی درب شیشه ای – تیفانی و درب شیشه ای – استین گلس باشد . در هر صورت شفافیت و نور حاصل از شیشه بر روی درب های کابینت به دلباز شدن و صد البته شیک شدن آشپزخانه تان کمک شایانی خواهد کرد.
مطالب مرتبط