طراحی و ساخت پروژه های تیفانی

حتما شما نیز، بارها و بارها، با پروژه های مختلف تیفانی، همچون درب ها و پنجره های تیفانی، گنبدهای شیشه ای و نورگیرهای تیفانی، و یا سازه های دکوراتیوی که با استفاده از این تکنیک ساخته می شوند، مواجه شده اید و به تفاوت کیفیت و اجرای نمونه ها با یکدیگر، پی برده اید.

کیفیت پروژه های تیفانی، وابسته به دو عنصر مجزا می باشد. اولین و بعضا مهم ترین عنصر برای اجرای یک پروژه ی تیفانی موفق، دستیابی به طرحی خاص و منحصر به فرد می باشد، که معمولا توسط طراحان و افراد حرفه ای در این رشته، تهیه می شود.

داشتن طرحی ایده آل برای پیاده سازی در پروژه، نیمی از موفقیت کار را تضمین می نماید و تا حد زیادی، به زیبایی و کیفیت کار کمک می کند.

نصب و اجرای پروژه های تیفانی

 

دومین مرحله برای رسیدن به پروژه ای موفق و ایده آل، استفاده از نیروی متخصص و حرفه ای، جهت پیاده سازی طرح مورد نظر می باشد.

در این مرحله بهتر است از افرادی با تجربه و سابقه ی کاری کافی استفاده شود تا سازه ی مورد نظر، هم از ظرافت و زیبایی بسیار، و هم از دوام و ماندگاری قابل قبولی برخوردار گردد.

ساخت پنلی فلزی که قطعات شیشه ای با ظرافت هر چه تمام در آن قرار می گیرند و به کمک فلزات مخصوصی به یکدیگر متصل می شوند، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. استحکام و ایمنی  این پنل فلزی و یا فریمی که کل پروژه ی تیفانی مورد نظر را، در بر می گیرد، از جمله مسائلی است که باید بیش از هر چیز دیگری مورد توجه مجریان پروژه های تیفانی قرار بگیرد و هرگونه کوتاهی در ساخت این پنل ها، به خساراتی جبران ناپذیر منتهی می گردد.

پروژه های تیفانی معمولا، در مقیاس های متنوعی طراحی و اجرا می شوند، و آن از اهمیت بسیار برخوردار است، انجام گرفتن کار، به دست تیمی حرفه ای و با تجربه می باشد.

شاید پروژه ی تیفانی مورد نظر شما، پروژه ای در حد یه دیوار کوب زینتی باشد و یا شاید هم پروژه ی مورد نظر بسیار بزرگ تر بوده و در ابعاد بیشتری  اجرا گردد.

گروه دکوراسیون ایراچی که متشکل از طراحان حرفه ای و نیروهای اجرایی بسیار با تجربه است، این امکان را برای مشتریان خود فراهم می کند تا پروژه های تفانی مورد نظر خود را، در ابعاد و اندازه های مختلفی اجرا نمایند و با هیچگونه محدودیتی در طراحی و اجرای این پروژه ها مواجه نگردند.

با مراجعه به بخش های مختلف سایت ایراچی می توانید، به کسب ایده از پروژه های مختلف بپردازید، و به کمک مشاوران این گروه، به طرحی ایده آل برای محیط مورد نظر خود دست یابید.

مطالب مرتبط