طراحی های استیند گلس برای خانه های مدرن-قسمت دوم

کاربردهای نقاشیهای استیند گلس در طراحی داخلی خانه های مدرن و دکوراسیون آن ها هیچ محدودتی ندارد. طراحی های رنگارنگ، دراماتیک، منحصر به فرد و شگفت انگیز استیند گلس تنها به خیال پردازی شیشه گر بستگی دارد. درهای داخلی و خارجی خانه، پنجره استیند گلس، ورودی ها و صفحات دکوراسیون دیوارها، حبابهای لامپ ها و تقسیم کننده های فضا، پوشش های دکوراسیونی و دکوراسیون های پنجره ها، که با استیند گلس تزئین شده اند، حس و حالی با شکوه را برای دکوراسیون خانه ایجاد می کنند و عناصر معماری غنی برای طراحی داخلی مدرن به حساب می آیند.
شیشه های تزئینی استیند گلس، مخصوصا وقتی با مبلمان خانه با سبک دکوراسیونی کلاسیک، معاصر یا قومی ترکیب شود، بسیار جذاب است. طراحی های استیند گلس دکوراسیون سطوح را انجام می دهند و در عین حال به سبب شفافیت خود به نور اجازه می دهند از آن ها عبور کند. استیند گلس راهی برای برجسته نشان دادن آیتم های مورد استفاده در دکوراسیون و ویژگی های معماری است و درعین می توان از آن ها به عنوان عناصری کاربردی در طراحی داخلی استفاده کرد.
طراحی های استیند گلس
نقاشی های استیند گلس فضایی خاص از نور و محیط را به طراحی داخلی مدرن می آورد و دکوراسیون خانه های مدرن را جالب و منحصر به فرد می کند. طراحی های استیند گلس نور را پراکنده می کند، اما در عین حال این امکان را می دهد تا طراحی های رنگارنگ شیکی ساخت و فضاهای داخلی را با عناصر استیند گلس از هم جدا کرد.
تابلوهای استیند گلس امروزی از تکنولوژی جدید و تصاویر شیشه ای خلاقانه ای استفاده می کنند تا کارهای هنری دلپذیر و محصولات دکوراسیون خانه شگفت انگیزی خلق کنند که هنر دکوراسیون سنتی را پاس می دارد و طراحی های استیند گلس را به نسبت ارزانتر و در دسترس برای همه افراد می کند. 
مطالب مرتبط