طراحی دکور دیوار های بلند-قسمت اول

سقف های بلند در بسیاری از دکوراسیون های داخلی خانه ها بنظر رویایی می آید اما پوشانیدن و دکورکردن این سقف های بلند مسئله ای است که بسیاری را به فکر فرو می دارد می توانید البته از تکنیک ها مختلفی برای این کار استفاده کنید اما و در زیر نمونه هایی از این کار را برای شما آموزش خواهیم داد.

طراحی دکور دیوار های بلنداستفاده از آثار هنری عمودی می تواند انتخاب مناسبی باشد یک عکس بزرگ و دراز زیبا می تواند تاثیر خوبی روی دکوراسیون خانه شما داشته باشد همچنین فضای زیادی از این دیواری بلند را نیز پر نماید تلفیقی از یک عکس مونوکروم تخیلی نقاشی شده می باشد و دیوار خانه تان را به نوع خاصی تغییر خواهد داد.

طراحی دکور دیوار های بلندیکی از راحتترین راه ها برای پر کردن یک دیوار بلند استفاده از آثار هنری است اما می توانید همین اثار را به گونه ای بلندتر طراحی کنید تا فضای شما را پوشش دهد تکه های بزرگتر افقی بسیار قویتر هستند تا فضای خالی را پوشش بدهند شما می توانید از رنگ ها نیز استفاده کنید تا اتاق را شخصی تر و یا باب طبع خودتان طراحی کنید.

طراحی دکور دیوار های بلنداین تابلو سه تیکه از اسب بسیار بزرگ می باشد و بسیار هم بالانس و منظم بنظر می آید هر چیز بزرگتری می تواند این توازن را بهم بزند و این مورد دیگر احتیاجی نخواهد بود.

طراحی دکور دیوار های بلنداز رنگ های خاص استفاده کنید مثلا همانطور که در این تابلو مشاهده می کنید از تکه ها و رنگ هایی خاص استفاده شده و کل دیورا تا بالا با یک تصویر مترو مانند پر شده است با نقاشی و ساختن این مدل ها نیز می توانید جلو بروید انتخاب کنید این مدل ها خود بسیار کارآمد و قابل انتخاب هستند و اهمیت زیادی برای طراحان دکوراسیون داخلی دارند و در کل نمای خانه را پر می نمایند.

 

طراحی دکور دیوارهای بلند-قسمت دوم

مطالب مرتبط