طراحی دکوراسیون-قسمت دوم

یک فضای کوچک را نیز می توانید به میز تحریر خود اختصاص دهید استفاده از یک فضای مناسب میز تحریر در گوشه خانه می تواند بسیار جالب باشد همچنین می توانید فضای کافی برای کار کردن را نیز در خانه داشته باشید.

طراحی دکوراسیوناگر بچه دارید و یا به فضای بازی علاقه دارید می توانید همانند این عکس یک قسمت از راه پله را برای این کار اختصاص دهید پیدا کردن و ساختن یک فضا برای بازی کار سختی نیست و فقط به خلاقیت شما نیاز خواهد داشت تا بتوانید یک فضای مناسب بازی کودک خود هرچقدر هم کوچک ایجاد نمایید.

طراحی دکوراسیون

اگر سگ ویا حیوان خانگی دارید می بایست فضایی را به استراحت ان اختصاص دهید برای این مورد می بایست گوشه ای را نیز برای ان ایجاد کنید مثلا زیر کابینت فضای خواب این سگ می باشد.

طراحی دکوراسیونشومینه خود نقش مهمی در طراحی دکوراسیون دارد داشتن یک شومینه باعث خواهد شد خانه شیک تر و جذاب تر بنظر اید می توانید از ان برای گرم کردن و زیبایی هرد و در کنار هم استفاده نمایید.

تلویزیون می تواند به شکل های مختلف در خانه واقع شود می توانید انر ا بروی دیوار نصب کنید و یا می توانید روی میز تلویزیون انرا قرار دهید و یا می توانید از شکل های مختلفی تلویزیون را وارد خانه خود کنید توجه داشته باشید دست شما برای اینکار دراز خواهد بود.

طراحی دکوراسیونلازم نیست یک اتاق کامل برای خواب داشته باشید همانطور که دراین عکس مشاهده می کنید از دیوار برای اتاق خواب کوک استفاده شده است که یک انتخاب خوب هم به حساب می آید می توانید از این نمونه های نیز استفاده نمایید.

طراحی دکوراسیوندر خانه های امروزی حمام و توالت جاهای کوچکی از خانه محسوب می شوند بنابراین این مکان ها می توانند بخوبی طراحی شوند و با طراحی جالب ان می توانید نمایی بهتر و جالب تر به خانه خود بدهید هر چه این نما و طراحی جالب تر باشد افرادی که وارد خانه می شوند احساس تازگی و ارامش بیشتری خواهند نمود.

طراحی دکوراسیون

طراحی دکوراسیون-قسمت اول

مطالب مرتبط