طراحی دکوراسیون با کشتی-قسمت دوم

شاید از این مدل دکوراسیون متعجب شوید اما در این دکوراسیون قایق از روی سقف آویزان شده البته نگران افتادن آن نباید باشید اما خوب طراحی عجیب و خطرناکی است البته با بست های بسیار محکم این شکل درآمده و کاملا هم کاربردی است البته مطئمن شوید قبل ایجاد یک همچین طرحی کاملا دکوراسیون خود را برانداز کرده و آماده انجام کار بروی آن بوده اید.

طراحی دکوراسیون با کشتیاین مدل نیز یک دیوار حایل و جداکننده می باشد که به خوبی طراحی شده با استفاده از این دیوار می توانید فاصله بین اتاق های خود و حال و پذیرایی داشته باشید همچنین از طرح ها و فاصله هایی در دیواره های آن استفاده شده که می توانی دهمانند این مدل برای گذاشتن گلدان از ان استفاده کنید البته مدل این دیوار همانند دیواره های یک کشتی قوس و انحنا داده شده است و شما رایاد کشتی خواهد انداخت.

طراحی دکوراسیون با کشتیشاید هر کودکی رویا دریانوردی دارد در دریاهای بی کران شاید یک کشتی در خانه بتواند این رویا را برای هرکسی زنده کند همانطور که در این عکس نیز مشاهده می کنید استفاده از این طناب ها و کشتی می تواند انتخاب مناسبی باشد.

طراحی دکوراسیون با کشتیاین اتاق زیبا هم بصورت دو طبقه طراحی شده و بسیار جالب فضای زیادی را در خود جای داده است و از بلندی سقف برای هرچه زیباتر شدن منزل استفاده شده است البته ماده تشکیل دهنده چوب نیست اما کاربرد آن بسیار زیاد می باشد و از گچ این مدل کشتی طراحی شده است.

طراحی دکوراسیون با کشتیشاید  یکی از ساده ترین مدل هایی که بتوانید از آن در دکوراسیون خانه خود استفاده کنید همین مدل هست می توانید یک مدل کشتی دکوری را روی دراور و یا دکوری خانه خود قرار دهید و از ان برای حالت های مختلفی استفاده کنید البته در اینجا از این کشتی دکوری برای چیدن قاب عکس استفاده شده است که در نوع خودجالب بحساب می آید.

طراحی دکوراسیون با کشتی-قسمت اول

مطالب مرتبط