طراحی دکوراسیون با کشتی-قسمت اول

بقول انیشتین اگر ایده ای از ابتدا پوچ باشد پس هیچ امیدی به آن نخواهد بود.

البته درباره این مسئله شاید در ذهن انشتین مسائل مهم تری از یک قایق بوده است اما این موارد امروزه در دنیای طراحی دکوراسیون معنایی ندارد شاید اینطور باشد که امروزه از همه موادی که در اطرافتان هست می بایست استفاده کنید و می بایست از طرح ها در اطراف خود ایده گرفته در زندگی روزانه خود استفاده کنید این می تواند یک تغییر بزرگ برای شما ایجاد نماید.

طراحی دکوراسیون با کشتیالبته این عجیب است که از یک قایق بعنوان تخت خواب استفاده کنید شاید جای مناسبی برای خواب نباشد اما اگر این قایق در اتاق خواب شما باشد چی ؟ این طرح خلاقانه و جالب استفاده از یک قایق در اتاق خواب می باشد که بسیار هم طرفدار داشته و خلاقیت منحصر بفردی داشته است شاید یک کاپیتان در این اتاق می خوابد.

طراحی دکوراسیون با کشتیشاید در اشپزخانه ها جزیره لغتی باشد که زیاد استفاده می شود اما جزیره در این دکوراسیون هدف این قایق هست همانطور که می بینید از یک قایق زیبا برای طراحی دکوراسیون استفاده شده و در نوع خود نیز احساس جالبی به کسانی که آنرا مشاهده می کنند خواهد داد استفاده از یک قایق بجای جزیره این ایده ها همه ایده هایی جالب و خلاقانه هست

طراحی دکوراسیون با کشتیاگر عکس قبلی شما را به این فکر برده که در کجای دیگری می توانید از این مدل قایق ها استفاده کنید جای دیگر همین جاست در وسط حال و پذیرایی بجای مبلمان می توانید از این قایق بزرگ استفاده کنید حتی طناب نیز بعنوان فرش در کنار قایق استفاده شده است.

طراحی دکوراسیون با کشتیاینجا مطمئن باشید کشتی نیست بلکه تنها یک اتاق کار ساده هست طراحی جالبی که در این اتاق کار استفاده شده حتما باعث خواهد شد شما حس یک کشتی را در آن داشته باشید.

طراحی دکوراسیون با کشتی-قسمت دوم

مطالب مرتبط