طراحی خودرویی هوشمند با بدنه ای شیشه ای-قسمت دوم

طراحی ماشینی به وسیله شیشه های رنگارنگ با فضای داخلی روشن و سیستم هدایت خودکار

امکان طراحی خودرویی با بدنه سبک در هر شکلی وجود دارد، بدون اینکه نگرانی در رابطه با ایمنی آن وجود داشته باشد. یک چارچوب چوبی قوسی شکل، یا طراحی بدنه خودرو با پنجره استیند گلس تنها دو طراحی خلاقانه است که اجازه می دهد ظاهر و حس و حال ماشین های مدرن را تغییر داد و حس لذت بخش دیگری را به طراحی داخلی ماشین داد.
طراحی ماشین
تکه های استیند گلس با استفاده از تکنیک ورقه های مسی به هم چسبیده شده اند، که در آن لبه های هر تکه استیند گلس با نوارهای مسی روکش شده است و محل اتصال دو استیند گلس به هم لحیم شده است. کل برآمدگی استیند گلس که از جلو باز می شود بر روی لولایی در پشت می چرخد. چون ماشین بدون راننده تخت خواب دار را می توان از راه دور و به صورت ریموت با کامپیوتر کنترل کرد، هیچ کنترل کننده معمول دیگری در این ماشین دیده نمی شود. حذف این کنترل کننده ها فضای داخلی ماشین را برای دیگر کاربردها آزاد کرده است که می تواند طراحی داخلی ماشین را به طرز قابل توجهی بهبود دهد. تخت خواب، یا میز و صندلی، تجهیزات ورزشی و یا میز غذاخوری را می توان به فضای داخلی اضافه کرد تا یک اتاق خواب، دفتری کوچک، فضای غذاخوری و یا باشگاهی کوچک را روی این ماشین چهارچرخ ساخت .
طراحی ماشین
وبسایتی هم برای این ماشین مفهومی به نام تاکسی روبات وجود دارد که کاربران می توانند در آن اطلاعات بیشتری را درباره این ایده خلاقانه پیدا کنند و امکان تغییر و سفارشی سازه طراحی داخلی ماشین و بدنه آن را به روش های حیرت انگیز و نوین دارند.
مطالب مرتبط