طراحی خودرویی هوشمند با بدنه ای شیشه ای-قسمت اول

طراحی ماشینی به وسیله شیشه های رنگارنگ با فضای داخلی روشن و سیستم هدایت خودکار

طراحی با پنجره استیند گلس های رنگارنگ و سیستم هدایت خودکار، این ماشین متعلق به آینده را منحصر به فرد، خاص و نوآرانه کرده است. Lushome این ایده شگفت انگیز را به وسیله دومینیک ویلکاکس ارائه کرده، کسی که ماشین هوشمندی را برای آینده طراحی کرده است و آن را طی جشنواره طراحی لندن در سال ۲۰۱۴ به نمایش گذاشت. طراح لندنی این خودروی مفهومی با اندازه ای کوچک را با سیستم هدایت خودکار و با فضای داخلی بسیار ساده ای ساخته است.
طراحی ماشین
در طراحی ماشین از تکنولوژی های پیشرفته دنیای امروز استفاده شده تا وسیله نقلیه بدون راننده امروزی ساخته شود که ایمنی این ماشین استیند گلس را در جاده ها به اندازه کافی تامین می کند. تکنولوژی هدایت خودکار به یک کشتی، هواپیما و فضاپیما این امکان را می دهد که خودشان بدون کمک هیچ راننده ای حرکت کنند و همچنین شخص درون وسیله نقلیه هم می تواند در این حین استراحت کند.
پروژه طراحی خودرو، ماشین استیند گلس بدون راننده تخت خواب داری برای آینده نام داشت. این پروژه می تواند مسیرهای جدیدی را در زمینه صنعت طراحی خودرو باز کند و به ساخت وسایل نقلیه شگفت انگیز، چندمنظوره و سفارشی سازی شده در آینده کمک کند. طراح آینده ای را تصور می کند که در آن تمام ماشین ها به وسیله کامپیوترها هدایت می شوند که می تواند حوادث و تصادفات را از بین ببرد و جاده های امن و لذت بخشی تری را برای سفرهای بدون استرس ایجاد کند.
طراحی ماشین ایده طراحی ماشین استیند گلس بدون راننده تخت خواب دار
وسایل نقلیه ای که به وسیله سیستم هدایت خودکار کنترل می شوند دیگر نیازی به طراحی های ایمن ندارند. این یعنی اینکه خودروهای آینده را می توان با مواد شیشه تزئینی ، نرم و زیبا ساخت. در آینده سفر در تمام جاده ها با یک ماشین بدون راننده ایمن تر خواهد بود، که امکان طراحی وسایل نقلیه ای با بدنه های سبک و فضای داخلی جادارتری را برای حفاظت از افراد در برابر باد، خورشید و باران را می دهد.
مطالب مرتبط