طراحی خانه را با شیشه های استیندگلس بهبود ببخشید

تکنیک های ساخت شیشه کمی، تاریخچه ای طولانی تر و بیشتری از شیشه هاس استیند گلس تزئینی دارند. شیشه سرب دار که با نام استیند گلس متداول است، برای صدها سال به منظور اضافه کردن رنگ و سنت به هر فضایی در خانه ها و کلیساها مورد استفاده قرار گرفته اند.
 با وجود اینکه وقتی اسمی از استیند گلس برده می شود، بیشتر افراد کلیساهای سبک گوتیک و تصاویری از داستان های کتاب مقدس به ذهنشان می آیند، اما تولیدکننده ها و صنعتگرانی در صنعت استیند گلس هستند که طرح هایی را متناسب با هر سبک، طرح خانه و هویتی می سازند.

سبک های شیشه های استیند گلس

 

یکی از تصورات غلط بزرگ درباره استیند گلس های سرب دار آن است که وقتی صحبت از طرح می شود، تصور بر آن است که این هنر در این زمینه نسبتا محدودیت دارد.
اما این اشتباه و دروغی بزرگ است. شیشه استیند گلس می تواند هر طرحی که مطلوب شما باشد را در خود جای دهد، از طرح های مذهبی سنتی و طرح های گلدار گرفته تا کارهای معاصر و انتزاعی برای دکوراسیون. و اگر رنگ های زیاد چیزی نیست که شما می خواهید، پنجره های استیند گلس به شکل شیشه های شفاف در قاب های  تزئینی و با شیشه های مات و یا ترکیبی از پنجره های استیند گلس و شفاف معمولی نیز وجود دارند.
بدون توجه به اینکه ذات طرح خانه شما چیست، شیشه استیند گلس توانایی این را دارد که خانه شما را از یک فضای ساده به چیزی خاص تبدیل کند.

شیشه های استیند گلس تقریبا برای هرجایی عالی است

 

افراد کمی می دانند که چه پتانسیل هایی برای استفاده از این شیشه های تزئینی در خانه هایشان وجود دارد. بخشی از آن هم به سبب هزینه بالاتر استفاده از پنجره های استیند گلس بزرگ است، ولی کلیشه های صنعتی نیز برای استفاده از آن ها در مقیاس های بزرگ کار می کنند.
در اینجا برخی ایده هایی را که ممکن است قبلا به آن ها فکر نکرده باشید بیان می کنیم.
درب شیشه ای کابینت قسمتی عالی برای نصب این شیشه های تزئینی است. این شیشه هایی که در کابینت نصب می شوند، شخصیت، زیبایی و بافت را به هر کابینتی اضافه می کنند.
و با توجه به حالت غیرشفافی که استیند گلس های سرب دار دارند، شما هیچ نگرانی بابت پنهان ماندن ظروف غذا در پشت درهای کابینت شیشه ای تان ندارید.
شیشه های حمام نیز جایی عالی برای نصب استیند گلس است. در اینجا هم به سبب حالت غیرشفاف استیند گلس، چه رنگی و چه بدون رنگ، این نوع شیشه ها برای محیط هایی مثل حمام که افراد در آن ترجیح می دهند نور طبیعی را در کنار حریم حصوصی داشته باشند، عالی است. به دلایلی مشابه، اتاق خواب ها هم مکانی عالی برای استفاده از این نوع شیشه ها است.
سرسراها و راهروهای ورودی یکی دیگر از جاهای مطلوب برای نصب پنچره های استیند گلس است. آن ها حریم خصوصی و کلاس را به ورودی ها اضافه می کنند و وقتی خروشید از بیرون به آن ها می تابد واقعا ظاهری حیرت انگیزی دارند.
قفسه کابینت نوشیدنی ها نیز جایی محبوب برای نصب استیند گلس است. فراموش نکنید که استیند گلس را می توان برای هر طراحی سفارشی سازی کرد، از جمله اینکه اسم شما، نماد تیم ورزشی مورد علاقه شما و یا هر چیز دیگری که تصورش را می کنید را می توانید در طراحی آن ها داشته باشید.
کمی نور پس زمینه را با لامپ کم مصرف به این شیشه اضافه کنید و به این شکل شما قفسه نوشیدنی هایی خواهید داشت که تمام دوستانتان به آن حسودی خواهند کرد.

شیشه های استیند گلس را چطور سفارش دهیم

 

شما می توانید با یک فروشنده استیند گلس یا یک صنعتگر درباره کارهای از پیش تولید شده شیشه های تزئینی یا درباره سفارشی سازی این شیشه ها برای خودتان صحبت کنید.
بعد از اینکه سفارشتان آماده شد با یک نصاب پنجره، پیمانکار و یا فروشنده خود صحبت کنید تا مطئمن شوید که کار شما به درستی در جای خوب نصب می شود.
شیشه های استیند گلس می تواند خیلی سنگین باشد و هرچه بزرگتر باشد به تخصص بیشتری برای نصب صحیح آن لازم است. کمک گرفتن از شخصی حرفه ای تنها راه برای آن است که مطمئن شوید پس از نصب کار در خانه شما هیچ نگرانی بابت آن وجود ندارد.
مطالب مرتبط