طراحی با لبه : کاشی چرمی برای کف و دیوار-قسمت آخر

مانند چوب های سفت جنگلی ، کف های چرمی هم می توانند خراشیده ، تاب خورده و کنده شوند . چرم های پر طرفدار این عیوب را به حساب نمی آورند ، جذابیت و دلربایی چرم است که آنها را پر فروش می کند اگر شما کسی نیستید که بخواهید به فکر دوباره کاری باشید ( در مورد خراشیده شدن و … ) برای استفاده از کاشی چرم در مورد کف منزل بهتر است کمی تامل کنید .

در مورد کاشی های چرمی اگر اتفاقاتی که گفته شد به وقوع نپیوندد تقریبا با نگه داری مناسب می توان از آن بیش از دو دهه یا بیشتر در منزل استفاده کرد . برای حفظ کاشی چرمی به سادگی شما می توانید با یک دستمال مرطوب گرد و غبار آن را به طور کامل پاک کنید برای درخشان نگه داشتن آنها می توانید از موم و واکس گاومیش استفاده کنید که در طی سال یک بار کافی است .

 روی دیوار ها این کاشی های چرمی می توانند جایگزین مناسبی برای تصاویر زمینه باشند . تصاویر زمینه در حدود ۱۵ تا ۵۰ دلار در هر فوت مربع هزینه خواهند داشت . کاشی های چرمی در مقایسه با تصاویر زمینه هزینه بیشتری ندارند و معمولا بین ۲۵ تا ۱۵۰ دلار به ازای هر رول یا ۱ تا ۵ دلار به ازای هر فوت مربع است و بسته به مصالح و متریال می تواند گرانتر از این هم شود .

کاشی چرمی

در این اتاق دیوار چرمی همزمان گرما و سرما و همچنین صدا را جذب می کند و این اتاق را یک اتاق گران جلوه می دهد .

مخلوطی رنگارنگ از کاشی های چرمی تزئینی در این عکس دیده می شود اگر شما مشتاقید مجددا اتاقتان را تزئین کنید می توانید از رنگ های خاکستری ، آبی و طلایی و مخلوطی از آنها برای تزئین اتاق استفاده کنید .

کاشی چرمی

طراحی با لبه : کاشی چرمی برای کف و دیوار-قسمت اول

طراحی با لبه : کاشی چرمی برای کف و دیوار-قسمت دوم

مطالب مرتبط