طراحی با لبه : کاشی چرمی برای کف و دیوار-قسمت دوم

چگونگی نصب کاشی چرم

در مقابله با قالب چرم سنتی ، کاشی های چرمی تزیینی وجود دارند که راحت تر از سنتی ها نصب می شوند و قابل حمل هستند . در کاشی هایی که با استفاده از سیستم نوار چسب به دیوار متصل می شوند هر کاشی با استفاده از حلقه های مختلف و به صورت دو به دو به دیوار نصب می شوند و انعطاف پذیری بالایی را از خود نشان می دهند .

کاشی چرمییکی از گزینه هایی که در این کاشی ها استفاده شده است خاصیت مغناطیسی است . این خاصیت باعث می شود که کاشی ها قابلیت انعطاف پذیری پیدا کنند . خاصیت مغناطیسی با استفاده از پوشش رنگ مغناطیسی تزریقی با گرد و غبار آهن به وجود می آید که کاشی چرمی به یک آهنربا تبدیل می کند .

کجا از کاشی چرمی استفاده می شود . نحوه پاک کردن آن چگونه است؟

از آنجایی که کاشی های تزیینی چرم صدا را جذب می کنند بسیار مناسب  نصب بروی دیوارها و کف هستند . البته مانع  صداهای خیلی بلند و گوش خراش نمی شوند وفقط آنها را کاهش می دهند .

کاشی های کفی چرمی تولید گرما یا سرما نمی کنند . آنها نرم و گرم برای راه رفتن هستند . اتاق خواب ها ، راهروها ، اتاق نشیمن از مکان های اصلی برای استفاده از این نوع کاشی ها هستند .

آنها می توانند یک انتخاب مناسب برای سطوح منحنی باشند . برخلاف شیشه ، کاشی و سرامیک ، کاشی چرمی به اندازه کافی انعطاف پذیری برای چسبیدن روی سطوح منحنی را دارد . آنها معمولا مقاومت بالایی در مواجهه با آب دارند و برای آشپزخانه و حمام مناسب هستند اما اگر روغن ، مواد غذایی و یا مواد نفتی به آن برخورد کند باید به سرعت از روی آن پاک  و سپس تمیز شود .

کاشی چرمی

طراحی با لبه : کاشی چرمی برای کف و دیوار-قسمت اول

طراحی با لبه : کاشی چرمی برای کف و دیوار-قسمت آخر

مطالب مرتبط