طراحی با لبه : کاشی چرمی برای کف و دیوار-قسمت اول

دیوارهای چرمی می تواند یک عنصر ظریف به اتاق اضافه کند . اما آنها تعدادی اشکال دارند که یکی از آنها این است که مقداری رسمی به نظر می رسد و نصب و راه اندازی آن کمی سخت و دلهره آور است .

خوشبختانه یک جایگزین در قالب کاشی چرم وجود دارد ، آنها در رنگ ها و شکل های بیشمار تولید می شوند . کاشی چرم ممکن است نقش ساده ، نقش برجسته و یا لیزری حک شده داشته باشد . آنها بادوام و به اندازه کافی زیبایی دارند که هم برای دیوار و هم برای کف استفاده شوند . بهترین نوع آنها طوری ساخته شده که قابل حمل است و به وسیله چند تولید کننده نصب و راه اندازی می شود . این مدل به راحتی می توان تعمیر و یا جابجا کرد .

کاشی چرمیپانل های دیواری چرمی :

در اینجا قالب چرم زرق و برق قدیمی مدرسه را به یک اتاق نشیمن تبدیل می کند . بسیار دوست داشتنی است وقتی به آن نگاه می کنیم اما نصب کردن آن اصلا آسان نیست . دلیل آن این است که پانل های دیواری چرمی معمولا توسط چسباندن آنها به یک بستر تخته سه لا و تیغه های موجود در آن نصب می شود .

سطح تخته سه لا باید به طور کامل صاف باشد . برای این کار از سمباده برای صاف کردن سطح آن استفاده می شود .

بعد از چسباندن چسب به پشت هر پانل ، با فشار دست آن را محکم به دیوار یا کف می پوشانیم . باید مراقب گوشه های آن باشیم که چسب از آن سرریز نشود .

هنگامی که پانل های دیواری چرمی نصب شد یک طراحی زیبا را به اتاق القا می کنند و بیننده از دیدن آن لذت می برد . انعطاف پذیری این پانل ها بسیار زیاد است و به راحتی می توان آنها را از دیوار جدا کرد .

کاشی چرمی

طراحی با لبه : کاشی چرمی برای کف و دیوار-قسمت دوم

طراحی با لبه : کاشی چرمی برای کف و دیوار-قسمت آخر

مطالب مرتبط