صمیمی تر کردن فضای خانه-قسمت اول

این ۹ مرحله ساده را دنبال کنید تا خانه گرم و نرم تری داشته باشید که به شما کمک کند از ماه های سرد پاییز و زمستان گذر کنید
وقتی دمای بیرون کاهش می یابد، کمی گرم کردن فضای داخلی تان می تواند به شما کمک کند از سخت و خشن ترین ماه های زمستان عبور کنید.
چه انجام کارهای کوچکی مثل بیرون آوردن لامپ های حبابی و استفاده از شمع در سراسر خانه باشد، یا کارهای بزرگتر مثل نقاشی کردن دیوارها با رنگ تیره تر و جابه جا کردن پستوها به یک جای گرم و نرم تر، این ۹ نکته درباره دکوراسیون حالت گرم تر و صمیمانه تری را به وجود می آورد که ماندن در داخل خانه را خوش آیند تر می کند
مقاله مرتبط: تزئین خانه با دکوراسیون پاییزی

 
از قابلیت شمع استفاده کنید. تغییرات کوچک می تواند دنیایی از تفاوت ها را به وجود بیاورد. شمع های ارزان و ساده می تواند آسایش و ملایمت به خانه تان اضافه کند.
از انتخاب شمع های در شکل ها و اندازه های مختلف لذت ببرید و سعی کنید با کنار هم قرار دادن آن ها حداکثر استفاده را از آن ها بکنید.  
یادتان باشد شمع های عطردار را قبل از خرید تست کنید تا مطمئن شوید که عطر آن مطابق سلیقه شماست. بوی چوبی مثل کاج انتخاب خوبی است تا حس و حال تفریح و گردش را در شما زنده کند.  
 فضای داخلی
 چند چیز لایه لایه انتخاب کنید.  یک راه عالی برای رسیدن به آرامشی کامل اضافه کردن پتوها، ملحفه ها یا پتوهای پشمی تا یک لایه اضافی گرم ایجاد کنید. این اجسام نرم کاری می کند که بخواهید تمام شب آن را در آغوش بگیرید و راحت باشید.
از آنها در اتاق خواب ها و اتاق های خانوادگی استفاده کنید بهترین نقاط برای وقت گذراندن با کسی که دوستش دارید یا با خودتان
مقاله مرتبط: ۱۰ راز دکور یک اتاق خواب آرامش بخش
 فضای داخلی
 گل و گیاه را به خانه بیاورید. وقتی که برگ ریزان درختان شروع می شود و گیاهان به خواب زمستانی می روند، آوردن بعضی گیاهان سبز به خانه دلپذیر است. گیاهان و گل ها یک زندگی را وارد فضای داخلی خانه تان می کنند، مخصوصا وقتی که شما از پنجره هیچ سرسبزی را در بیرون نمی بینید.
خانه های این دوره که بعضی اوقات بی روح می شوند، به خصوص می توانند از اضافه کردن گل و گیاه سود ببرند.
مقاله مرتبط: استفاده از گل در زیبایی اشپزخانه
 
 از پرده ها و کرکره های تمام قد استفاده کنید. انتخاب پرده های با ارتفاع کامل راهی عالی برای القای حس گرم و نرم بودن در آب و هوای سرد است. همچنین پرده های ضخیم تر کمک می کنند تا هوای گرم را درون خانه نگه داریم.
اما فراموش نکنید که اگر از پنجره نور مستقیم خورشید را دریافت می کنید این پرده های ضخیم را کنار بزنید تا این منبع با ارزش را در تاریکترین ماه های زمستان از دست ندهید
مطالب مرتبط