شیشه های تزیینی تیفانی درب ورودی

درب ورودی در هر ساختمانی جزء مهمترین فضاهای ساختمانی است و زیبایی آن بر نمای ساختمان تاثیر گذار است . یکی از پیشنهادات ما برای زیباتر شدن دربهای چوبی ورودی استفاده از شیشه های تزیینی تیفانی و استین گلاس است . این شیشه ها که همگی با دست ساخته می شوند بسیار ارزشمند بوده و به دلیل تنوع طرح زیبایی دربهای ورودی را دو چندان می کنند .

شیشه های تزیینیشیشه های تزیینی استین گلاس با طرحهای کلاسیک در دربهای چوبی سالهاست که استفاده می شوند و باعث لوکس شدن درب ورودی می شوند .

شیشه های تزیینیپیشنهاد ایراچی استفاده از طرحهایی مدرن تر با طراحی خاص و استفاده از شیشه های رنگی و بافت دار است که سبب می شود این شیشه های تزیینی به مراتب زیباتر به نظر آید .

شیشه های تزیینیشیشه های دکوراتیو استین گلاس و تیفانی به دلیل قابلیت هایی که در ساخت  آنها وجود دارد باعث می شوند هر طرحی در هر ابعادی قابلیت اجراء داشته باشد و طراحان بتوانند به راحتی ایده های خود را اجرا کنند .

شیشه های تزیینیاستفاده از شیشه های ساده استین گلاس با طرحهای هندسی و تراشدار سادگی و زیبایی را در درب ورودی ایجاد می کند که سلیقه افراد ساده پسند را تامین می کند .

شیشه های تزیینیشیشه های تیفانی می تواند سلیقه افرادی که به طرحهای پرکار و رنگی هستند را نیز تامین نماید .

شیشه های تزیینیحالا می دانیم که با استفاده از شیشه های تزیینی تیفانی می توانیم فضای زندگی خود را بیش از پیش زیبا کنیم .

مطالب مرتبط