شیشه های تزئینی ساختمانی ، شیشه های دکوراتیو

سقف کاذب شیشه ای

در ساختمانهای امروزی جهت دسترسی آسان به تاسیسات , آنها را از درون سقف عبور می دهند و به همین دلیل فضایی تحت عنوان سقف کاذب در ساختمان ایجاد می شود . معمولا این فضاها در درون سرویس بهداشتی و یا آشپزخانه قرار دارد . زیبا سازی این فضا دغدغه بسیاری از سازنده ها و همچنین ساکنین این ساختمانها است .

این فضا ها را با انواع شیشه های طرح دار و یا صفحات پلکسی که بر روی آنها طراحی شده است می توان پوشش داد تا علاوه بر زیبایی نوردهی مناسبی نیز برای آن فضا ایجاد شود .

گالری تصاویر سقف کاذب شیشه ای 


معرفی پروژه ها :

پروژه سفیر واقع در خیابان فرمانیه

پروژه مسکونی واقع در امیرآباد شمالی

پروژه مسکونی واقع در فرمانیه خیابان صالحی

پروژه مسکونی واقع در خیابان نیاوران ، یاسر

 

انواع کاشی های شیشه ای

کاشی شیشه ای محصولی است که در بسیاری از فضاهای ساختمانی کاربرد دارد . این نوع کاشی در ابعاد و اندازه های مورد نیاز تولید شده و به راختی در هر فضایی نصب می شود . هرچند نام کاشی ما را به یاد قطعاتی کوچک می اندازد ولی این نوع از شیشه را می توان در ابعادی بزرگ و یک تکه نیز اجرا کرد به عنوان مثال فضای بین کابینت می تواند در ۳ قطعه بزرگ و یکپارچه با طرح مورد نظر اجرا شود .
از مزایای استفاده از کاشی شیشه ای می توان به تنوع طرح , سایز و رنگ اشاره کرد همچنین نصب ساده و مقاومت بالای کاشی شیشه ای می تواند این محصول را کاربردی کرده و تنوع زیادی را در فضا ایجاد نماید . تلفیق انواع کاشی شیشه ای دست ساز با دیگر انواع کاشیهای موجود در بازار نیز می تواند در طراحی دست طراحان را باز بگذارد .
در فضاهایی که نیاز به نور پردازی وجود دارد نیز کاشیهای شیشه ای به راحتی می توانند این نیاز را بر طرف نمایند .

گالری تصاویر و نمونه محصولات کاشی شیشه ای

انواع کاشی های شیشه ای و بلوک شیشه ای  :

بلوک شیشه ای

کاشی شیشه ای طلا

کاشی پشت رنگ

 

 کاربرد کاشیهای شیشه ای :

کاشیهای شیشه ای را در فضای بین کابینت در آشپزخانه , سرویسهای بهداشتی , دیوار استخرها , پارتیشن بندی , دور ستونها , پوشش دیوار لابی و ….. می توان استفاده کرد .

نحوه همکاری :

علاقمندان و همکارانی که تمایل به استفاده از این محصولات دارند می توانند با تهیه پنلهای نمونه کاشی در این زمینه فعالیت نمایند . همچنین مصرف کنندگان در هر متراژی نیز می توانند این کاشیها را سفارش داده و تهیه نمایند .
جهت برقراری تماس با گروه ایراچی به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید .

 

استین گلاس (معرق شیشه)

استین گلاس شیشه ایست ایمن که در ساخت آن از قطعات شیشه ای استفاده می شود که توسط مفتولهای فلزی به یکدیگر متصل شده اند . این تکنیک اجازه ساخت شیشه هایی با ابعاد و طرحهای گوناگون را به سازنده آنها می دهد و در مواردی که شیشه در فضای بیرونی ساختمان کار می شود با دو لایه شیشه سکوریت نیز محصور می گردد تا ایمنی بیشتری داشته باشد . این شیشه بدلیل وجود آرماتور فلزی درون خود شیشه ای ایمن و در عین حال قابل ترمیم می باشد .
موارد استفاده
این نوع شیشه در فضاهای متعددی در ساختمان استفاده می شود به عنوان مثال ساخت گنبدهای شیشه ای , درب و پنجره بیرونی و داخلی ساختمان , سقفهای کاذب , سقف نورگیرها و ….. که همگی انها به فضا تنوع و جلوه ای متفاوت می دهد .

گالری تصاویر استین گلاس ( معرق شیشه )

معرفی پروژه ها :

پروژه ساخت گنبد شیشه ای  و نورگیر در مجتمع سفیری
ساخت دربهای ورودی در پروژه های مسکونی دروس , فرمانیه , پاسداران و …

آموزش :

علاقمندان به یادگیری تکنیک استین گلاس و تیفانی می توانند با ما تماس بگیرند و در کلاسهای آموزشی شرکت نمایند .

آموزش استین گلاس

 

فیوز گلاس (همجوشی شیشه)

شیشه های فیوز گلاس با عنوانهایی چون همجوشی شیشه , شیشه های کوره ای , شیشه های سه بعدی و شیشه های برجسته نام گذاری شده است . این نوع از شیشه داخل کوره رفته و بر اثر حرارت شکل و فرم گرفته است و یا رنگهای کار شده بر روی آن پخته شده اند و یا قطعاتی از شیشه به آنها جوش خرده است . این اتفاقات یکی و یا همگی بر روی شیشه سبب شده است تا خاص بودن و متفاوت بودن آن به چشم آید و در عین حال کاربردهای فراوانی نیز داشته باشد .
استفاده از این شیشه در سقفهای کاذب , پارتیشن بندی , ساخت آبنما , تابلوهای شیشه ای و … در فضاهای مختلفی چون ساختمانها  وفضاهای شهری امکان پذیر است .

 

معرفی پروژه ها:

شیشه کار شده در نمای ساختمان واقع در اتوبان کردستان
پروژه مسکونی در خیابان فرمانیه
ویلای شخصی در لواسانات
پارتیشن بندی در بیمارستان لبافی
اجرای سقف کاذب با تکنیک فیوز گلاس در پروژه مسکونی , فرمانیه

آموزش :

علاقمندان به یادگیری این هنر و راه اندازی کارگاه تولید همجوشی شیشه می توانند با ما تماس بگیرند

صفحه آموزش فیوز گلاس

نحوه همکاری:

سازندگان و کارفرمایان محترمی که تمایل به استفاده از این نوع شیشه در فضاهای ساختمانی خود دارند می توانند با تماس با ایراچی از راهنمایی کارشناسان ما استفاده نمایند و در صورت نیاز برای بازدید از محل هماهنگ نمایند .
 تماس با ما

 

 

آینه کاری در دکوراسیون داخلی

آینه در زندگی ما عضوی جدایی ناپذیر است . این عنصر زیبا زمانیکه در دکوراسیون داخلی وارد می شود فضایی متفاوت و با عظمت ایجاد می کند آنچنان که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند . استفاده از آینه کاری به شکل سنتی و قدیمی خود و یا کار با آینه های تراش خرده و مدرن امروزی به هر شکل که باشد به زیبایی فضای زندگی ما کمک قابل توجهی می نماید .

گالری آینه کاری

موارد استفاده :

امروزه استفاده از آینه در فضاهایی چون لابی هتلها و یا مجتمع ها , سالنهای پذیرایی منزل , ورودی راهروی منزل یا محل کار و …. زیاد به چشم می خورد . این نوع آینه ها را هم می توان به شکل ثابت بر روی دیوار اجرا کرد که محدودیتی در ابعاد و اندازه ندارند و هم می توان به شکل آینه ای در ابعاد و اندازه مشخص بر روی دیوار نصب کرد .

نحوه سفارش :

 

علاقمندان به داشتن آینه های خاص و متفاوت می توانند از نمونه های کار شده ایراچی انتخاب کرده و سفارش ساخت دهند تا در ابعاد و طرح دلخواهشان ساخته شود . عزیزانی که تمایل به اجرای آینه در محل خود دارند نیز می توانند با تماس با کارشناسان جهت تعیین زمان بازدید اقدام نمایند .

 

 

 

مطالب مرتبط