شیشه های استین گلس در رستوران ها

با استفاده از پنجره شیشه ای استین گلس ، گنبد شیشه ای و تابلو های شیشه ای حس خاص بودن برای برای تمام مشتریان تان بوجود آورید.

شیشه تزئینی برای رستوران

پنجره شیشه ای استین گلس در رستوران ها راهی عالی برای بهبود زیبایی بصری بدون قربانی کردن فضای اضافی است. فضای ناهارخوری تان را با استفاده از پارتیشن های شیشه رنگی دگرگون کنید تا قسمت ناهارخوری تان را تقسیم بندی کنید. این روش منحصر به فرد در تقسیم بندی نه تنها حریم خصوصی مشتریان تان را بهبود می بخشد بلکه به عنوان روشی خوب برای تغییر حس و حال آن ها است. پارتیشن های شیشه ای روشی عالی برای به کار بردن عکس ها و نمادها است تا زمینه و دکور رستوران تان را بهتر کنید.
غذا خوردن زیر یک گنبد شیشه ای یا سقف کاذب شیشه ای رویایی را تصور کنید. ما مجموعه ای از گنبد ها و اسکای لایت ها را ارائه می دهیم که همه آن ها مطابق با کاربرد شما سفارشی سازی شده اند.

استین گلس در رستورانیکی دیگر از کاربردهای شیشه رنگی در قسمت ناهارخوری تان، پنجره شیشه ای استین گلس است. مهمانان حتما قدردان این موضوع خواهند بود که این پنجره ها مانع اشعه های نامطلوب می شوند در حالیه اجازه عبور نور کافی را می دهند. بعلاوه، آن ها از تقویت فضای مثبتی که شیشه های تزئینی می توانند به فضای کلی رستوران تان بیاورند لذت می برند.
استفاده از لوستر و آباژور شیشه تیفانی یکی دیگر از گزینه های عالی برای رستوران ها و دیگر مکان های غذاخوری است. به آویزان کردن لوستر های تیفانی بالای هر میز فکر کنید. هرچیزی که مطلوب شماست، گروه متخصص ایراچی می تواند آن را ایجاد کند. با فضای داخلی همراه با تزئینات شیشه ای شما می توانید هر زمانی، روز یا شب، بارانی یا آفتابی از آن لذت ببرید.

استین گلس در رستورانمزایای استفاده از شیشه رنگی در رستوران ها

  • افزایش حریم خصوصی مشتریان
  • قابلیت مانع شدن در برابر اشعه های نامطلوب خورشید
  • استفاده به عنوان روشنایی داخلی
  • اضافه کردن رنگ های بی نظیر منحصر به فرد به دکور شما
  • ساخته شده مخصوص شما
مطالب مرتبط