شیشه رنگی و طرحدار مابین کابینت

فضای مابین کابینت یکی از عوامل مهم در زیباتر شدن کابینت آشپزخانه است . زیبایی به همراه نظافت ساده و آسان دو رکن مهم در انتخاب پوشش دیوار فضای مابین کابینت هاست . یکی از پیشنهادات مناسب جهت این فضا استفاده از شیشه های لاکوبل و یا همان شیشه های رنگ و لمینیت است . این شیشه ها با تنوع رنگی بسیار زیاد و همچنین ثبات رنگ و نظافت آسان یکی از بهترین گزینه ها برای پوشش فضای مابین کابینت است . امکان استفاده از این شیشه ها با ضخامت ۴ و ۶ میل این امکان را می دهد تا از آنها در درب کابینت نیز استفاده شود . همچنین امکان برش و اجرای جاساز جهت کلید و پریز و یا لوله های گاز و سایر موارد بر روی شیشه وجود دارد که استفاده از آن را بسیار ساده می کند .

شیشه رنگی و طرحدار بین کابینتاگر علاقمند به طرح و نقش بر روی دیوار آشپزخانه هستید می توانید از شیشه های رنگی و طرحدار انتخاب کنید . رنگ این شیشه ها بدلیل پخت درکوره  کاملا  تثبیت شده و با هرگونه شستشو و یا خراش آسیب نخواهند دید .

شیشه رنگی و طرحدار بین کابینت

تنوع طرح و رنگ در این شیشه ها آنقدر زیاد است که هر شخصی با هر نوع سلیقه ای می تواند طرح و رنگ مورد علاقه خود را انتخاب نماید .

شیشه رنگیاگر در فضای آشپزخانه خود پنجره ای دارید می تواند از طرح شیشه های دیوار برای تزیین پنجره نیز استفاده نمایید , این نوع طراحی سبب می شود فضای آشپزخانه شما دکوراسیونی کاملا متفاوت پیدا کند .

شیشه رنگی و طرحدار بین کابینتاز این شیشه ها می توانید فقط برای بخشی از دیوار استفاده نمایید به عنوان مثال فضای پشت گاز می تواند همانند یک قاب تابلوی شیشه ای شما را در خود جای دهد و ظرافت و زیبایی خاصی را در این قسمت از آشپزخانه ایجاد نماید .

شیشه رنگی و طرحدار بین کابینتدر انتخاب طرح و رنگ کاملا آزاد هستید زیرا این شیشه های دست ساز این امکان را به شما می دهد که هر طرح و رنگی را در آشپزخانه خود داشته باشید .

شیشه رنگی و طرحدار بین کابینتبه نظر می رسد آشپزخانه شما با وجود چنین شیشه های زیبایی دیگر نیاز به هیچ طرح و تزیین  نداشته باشد .

شیشه رنگی و طرحدار بین کابینتسعی کنید شیشه ها را با دکوراسیون داخلی آشپزخانه و یا سالن هماهنگ کنید . این کار نکته سنجی و حس زیبایی شناسی شما را نشان می دهد و در عین حال ارتباط مناسبی است بین فضای آشپزخانه با سایر فضاهای منزل .

شیشه رنگی و طرحدار بین کابینتشیشه های لاکوبل می تواند در هر ابعادی با توجه به فضای مابین کابینتها برش خورده و با کمترین درز و فاصله بر روی دیوار نصب شود . به همین دلیل هیچ نوع محدودیتی در استفاده از این نوع شیشه وجود ندارد .

شیشه رنگی و طرحدار بین کابینتترکیب متفاوت و چشم نواز شیشه های رنگی و طرحدار در کنار کابینتها می تواند جلوه ای کاملا متفاوت داشته باشد و هر بیننده ای را به تحسین این خلاقیت و زیبایی وادار نماید .

شیشه رنگیضد خط و خش بودن این شیشه ها استفاده از آنها را بسیار ساده می کند و باعث می شود در سطوح رویین کابینتها نیز امکان استفاده داشته باشد . شیشه های لاکوبل به عنوان درب کابینت می تواند جایگزین مناسبی برای ام دی اف هایگلاس باشد .

شیشه رنگی و طرحدار بین کابینتامکان ساخت و استفاده از شیشه های رنگی و طرحدار در کنار یکدیگر می تواند طراحی بسیار منحصر بفردی را در آشپزخانه شما بوجود آورد .

شیشه رنگیشرکت ایراچی با امکان تولید این شیشه ها و استفاده از نصابان ماهر و حرفه ای خود می تواند در اجرای پروژه های دکوراسیون آشپزخانه در خدمت طراحان , کارفرمایان و مصرف کنندگان عزیز باشد .

مطالب مرتبط