شیشه درب ورودی ; شیشه استین گلس ( استین گلاس ) مناسب برای درب لابی

شیشه درب ورودی ساختمان پیش از هر چیز در ابتدا جلب توجه میکند. به جرات میتوان گفت یکی از مهمترین بخشهای ساختمان محسوب می شود . این درها معمولا به همراه شیشه های طراحی شده مزین میگردند. شیشه تزیینی تیفانی ( استین گلس ) می تواند گزینه ای مناسب برای این درها باشد . علاوه بر درب ورودی ساختمان , درب لابی , در ورودی واحدها و درهای داخلی آپارتمان ودرهای چوبی ورودی منزل نیز می تواند با شیشه های  استین گلاس تزیین شود .

شیشه درب ورودی - ایراچیمعولا برای این شیشه ها از درب های چوبی استفاده میگردد. ولی این شیشه ها با درب های فلزی هم سازگار هستند. همانطور که میدانید شیشه استین گلس از ترکیب شیشه های پتینه شده و گاها رنگی با یک فلز مخصوص یکپارچه میگردد. در چوبی ساختمان , درب ورودی آپارتمان و در چوبی لابی با شیشه های تزیینی تیفانی بسیار با شکوه تر و زیباتر می شود . شیشه های در ورودی به صورت ۳ جداره کار می شود تا علاوه بر ایمنی در شیشه استین گلس کار شده در آن نیز کاملا محفوظ مانده و با کمک دو لایه شیشه سکوریت از آسیب وارد شدن به این شیشه زیبا و هنری جلوگیری می شود .

شیشه درب ورودی - ایراچیشیشه درب ورودی استین گلاس چگونه ساخته میشود؟

در ساخت شیشه های تزیینی و دکوراتیو تیفانی ( استین گلس ) تمامی مراحل کار توسط دست انجام می شود و به همین دلیل شیشه بسیار ارزشمندی می باشد . برای ساخت شیشه استین گلس برای درب ورودی در ابتدا شیشه های کوچکتر طبق طرح برش میخورند. این شیشه ها میتوانند ار شیشه های پتینه شده، تراش خورده و یا رنگی باشند. بعد از آن طبق طرح با یک مفتول فلزی مخصوص در کنار هم منتاژ میگردند. زمان اجرای  شیشه های تیفانی بین ۱۰ تا ۲۵ روز برای هر دب میباشد. در دربهای چوبی ساختمان می توان ابعاد و اندازه های متفاوتی را اجرا نمود و طرح و رنگ آنها را بر اساس سلیقه مشتریان اجرا نمود .

شیشه درب ورودی - ایراچی

مطالب مرتبط