شیشه تزئینی برای فضای ناهارخوری

با پنجره شیشه ای استین گلس همراه با نور، زیبایی و رنگها را به فضای ناهار خوری تان بیاورید

شیشه های تزئینی برای فضای ناهارخوری

فضای ناهارخوری تان را با به کار گیری شیشه های تزئینی دگرگون کنید. پنجره شیشه ای تیفانی شاهکار و منحصر به فرد، نور خورشید را ملایم تر می کند که زیبایی و گرما را سراسر فضا می تاباند. شیشه های تزئینی می توانند ساده و سریع و به صورت های مختلف در فضای ناهارخوری شما به کار گرفته شوند.
اگر می خواهید میز آشپزخانه تان را با شیشه های تزئینی درخشان، روشن کنید، آویزان کردن یک لوستر سقفی را درست بالای میز در نظر بگیرید. این روش منحصر به فرد روشنایی به طرز جالب و جذابی رنگ را به آشپزخانه اضافه می کند درحالیکه حس راحتی و آسایش را بر می انگیزد.

شیشه تزئینیپنجره شیشه ای فیوز (منقوش) دکوری عالی برای هر فضای ناهارخوری هستند. یک یا چند تا شیشه های تزئینی را به کار ببرید تا از نور طبیعی خوردشید بدون تشعشعات ناخواسته و خطرناک آن استفاده کنید. این پنجره های زیبا جلوه و زیبایی رنگ ها را به فضای ناهارخوری تان اضافه می کنند درحالیکه همزمان با آن درخشندگی نور خورشید را فیلتر می کنند و از ایجاد منظره های ناخوشایند جلوگیری می کنند.
ما به مجموعه ای عظیم از طرح های شیشه های تزئینی می بالیم، که می توانید از بینشان انتخاب کنید. اگر باز هم نمی توانید آن چیزی را کی می خواهید از بین آن ها انتخاب کنید، تیم خوش ذوق طراحان ایراچی می توانند کاری کاملا سفارشی را بسازد. طرح های ما می تواند برای هر اندازه، شکل یا رنگی که بخواهید انجام شود.

مزایای استفاده از شیشه های تزئینی در فضاهای ناهارخوری

  • قابلیت جلوگیری از تشعشعات ناخواسته و استفاده از نور طبیعی خورشید
  • نصب راحت و سریع
  • مقرون به صرفه
  • ایجاد فضایی آرام و آسایش بخش
  • اضافه کردن زیبایی و سلیقه به فضا
مطالب مرتبط