شیشه استین گلس درب کابینت

درهای کابینت با شیشه رنگی

درها سفارشی کابینت با شیشه رنگی راهی عالی برای اضافه کردن رنگ، هویت، فریبندگی و سلیقه به خانه تان است. شیشه درب کابینت ، زیبا هستند و نصب شان آسان است. ویترین های شیشه رنگی برای درهای کابینت می تواند چیزهایی که در ویترین کابینت شما است را از دید خارج کند ولی نگران نباشید؛ شما مجبور نیستید در کابینت را به طور کامل عوض کنید. شما به سادگی و راحتی و نصب سریع، کلاس و زیبایی را برای درهای کابینت شیشه رنگی به دست می آورید. تمام شیشه استین گلس ایراچی سفارشی سازی شدن اند تا کاملا مناسب طراحی شما باشد، و ما هزاران طرح را برای انتخاب از بین آن ها به شما پیشنهاد می دهیم.
ما می توانیم با استفاده از مجموعه عظیم شیشه رنگی های خود، آن ها را برای هر طراحی سفارشی سازی کنیم تا کاملا برای خانه یا دفتر کار شما مناسب باشد. اندازه های ویترین در کابینت تان را به ما بدهید، و ما میتوانیم شیشه استین گلس سفارشی برای کابینت را بسازیم که کاملا اندازه است و رنگ و زیبایی حیرت انگیزی به دکور شما اضافه می کند. ظاهر آشپزخانه، انبار شراب، بار یا حمام تان را با ظاهر خیره کننده صفحات شیشه رنگی در کابینت بهبود ببخشید.

درب کابینت

شیشه رنگی سفارشی راهی استثنایی برای اضافه کردن رنگ، هویت و سلیقه به خانه تان است. نه تنها روش استین گلس در شیشه بوفه روشی منحصر به فرد و زیبا برای به روز کردن و اضافه کردن فریبندگی است، بلکه تاثیر رنگ را اضافه می کند و بهبود می بخشد. شیشه استین گلس سفارشی، کاری است که ما در آن بهترین هستیم، به همین دلیل هست که تیم طراحان ما رو در رو با شما کار می کنند تا رنگ ها و طرح هایی که دکور موجود شما را کامل می کنند، بیابند. و کار ما صرفا محدود به کابینت های آشپزخانه و حمام نیست. شیشه استین گلس سفارشی ما برای کابینت های ویترینی و همچنین قفسه های کتاب هم مناسب است. شیشه استین گلس کابینت ما به بخش های معمولی، ظاهر سفارشی منحصر به فردی می دهد و فریبندگی و تاثیر رنگ را به کابینت های موجود اضافه می کند.
تیم ما اینجاست تا به شما کمک کند طرحی را انتخاب کنید که برای درهای کابینت شما عالی است. ما مجموعه ای از هزاران طرح داریم که می توانید ازبین آن ها انتخاب کنید، یا صنعتگران شیشه رنگی ما با شما و ایده های شما کار می کنند تا در شیشه رنگی را بسازند که مطابق ذوق و سلیقه شماست. طراحان کارشناس ما برای کار با شما در دسترس هستند. ما می توانیم به شما کمک کنیم تا پاسخ سوال های تان درباره شکل های مخصوص شیشه رنگی یا هر جزئیات فنی دیگر را پیدا کنید. ما مشخصات اندازه، طرح و رنگی که شما به ما می دهید را می گیریم و شیشه استین گلس کابینتی مخصوص خود شما را می سازیم.
درب کابینتشیشه درب کابینت ایراچی با دوام ساخته شده است. از شیشه پلیمری با کیفیت بالا همراه با مقاومت یکنواخت و بدون هیچ نقطه ضعفی ساخته شده است، شیشه رنگی ایراچی عملا غیر قابل شکستن است. شیشه استین گلس نسبت به شیشه های معمولی ویترین ها ۲۵۰ برابر قویتر است. ولی مقاومت آن ها تنها کیفیت با دوام شان نیست، رنگدانه های معدنی شیشه استین گلس گرما می بینند و ذوب می شوند تا رنگ درخشان و روشنی را ایجاد کنند که در برابر کمرنگ شدن خیلی مقاوم است.
نصب شیشه استین گلس به درهای کابینت ساده است. آن ها ساخته شده اند تا مطابق اندازه های سفارش شده باشند و به راحتی در جایی که در ویترین ها برای آن ها در نظر گرفته شده قرار می گیرند. نه تنها نصب آن ها ساده است بلکه نگهداری شیشه استین گلس در کابینت هم ساده است. تمیز کردن آن ها به چیزی بیشتر از یک پارچه نرم و یک شیشه پاک کن معمولی نیاز ندارد. پاک کردن های منظم کمک می کند تا شیشه استین گلس درخشان بمانند و درخشندگی آن ها جلوه گر بماند.

درب کابینت

موادی که صنعتگران ما استفاده می کنند تا ویترین های شیشه رنگی را برای درهای کابینت بسازند از همان مواد کیفیت بالایی است که ما برای ساختن بعضی از بهترین تفریحگاه ها، موزه ها و هتل ها در جهان و همچنین عمارت پنتاگون، موزه اسمیتسونیان و پارلمان ایالت تگزاس استفاده کردیم.

مزایای شیشه استین گلس درب کابینت

  • وسایل داخل کابینت را بهتر از شیشه شفاف پنهان می کند.
  • نصب سریع و ساده، زمان و هزینه های ساخت را کاهش می دهد.
  • شیشه استین گلس کابینت با کیفیت همراه با قیمت عالی.
  • ۲۵۰ برابر قویتر از شیشه های ویترینی معمولی.
  • زیبایی و فریبندگی جدیدی به کابینت های شما اضافه می کند.
  • قابلیت استفاده از نور مخفی LED.
  • رنگدانه های معدنی درخشان ذوب شده در شیشه دوام رنگ را تضمین می کند.
  • بدون سرب و بی خطر.
  • ۱۰۰% قابل سفارشی سازی در طراحی
مطالب مرتبط