۷ شلف هنرمندانه و زیبا

چند سالی است که شلف ها یا طبقه ها نظر بسیاری از متخصصان دکوراسیون داخلی و طراحان را به خود جلب کرده روز به روز به تنوع آنها افزوده میشود .
از طبقه های هنری و مجسمه مانند تا شلف های هوشمندانه و کاربردی دیگر امروزه همه به قدرت و زیبایی این المان و تاثیر مثبت آن در دکوراسیون منزل پی برده اند .
در این مقاله سعس داریم به معرفی جند شلف زیبا و خاص که اخیرا در یکی از نمایشگاه های تخصصی طراحی داخلی رونمایی شده اند را به شما معرفی کنمیم اگرچه ممکن است امکان خریداری آنها را نداشته باشید با این حال میتوانید آن را به یک نجار نشان دهید تا مانند آن را برایتان به صورت سفارشی بسازد .

۷ شلف برتر نمایشگاه imm Cologne آلمان : 

 

دکوراسیون داخلی
در عکس بالا نمونه ای مدرن و ساده از شلف  های شرکت ژاپنی نندو را میبینید که از جنس MDF است و به عنوان قفسه کتاب ها و لوازم تزئینی کوچک بکار میرود . این قفسه علاوه بر جایگاهی برای وسایل تان دیوار هم به خوبی تزئین میکند .

 

دکوراسیون داخلی
در این عکس هم کاربرد دیگری از شلف ها را میبینید . قفسه ها تنها برای کتاب ها ومجسمه ها بکار نمیروند بعلاوه میتوان از آن ها به عنوان جایگاهی برای نمایش گلدان هایمان بهره برد .
با طراحی ساده ، تمیز و نمای گرم و صمیمی چوبی خود ، این شلف ها تقریبا در هر خانه با هر نوع سبک دکوراسیون داخلی جای میگیرند . بعلاوه میتوان از آن ها به عنوان یک جدا کننده استفاده کرد و یک فضای بزرگ را به قسمت های مختلف تقسیم کرد .
لبه های هر طبقه با رنگ های متفاوت به سازه رنگ و هیجان بخشیده و زیبایی آن را دو چندان کرده .

این شلف مکعبی شکل ، جای کوچکی برای قرار دادن کتاب ها و مجله ها دارد و بیشتر به عنوان قطعه ای هنری و مجسمه در کنار یک مبلمان کلاسیک کاربرد دارد .
دکوراسیون داخلی
این قفسه یا شلف که فرم خود را از شکل درخت الهام گرفته ، در جلوی یک دیوار کاملا سفید بسیار عالی خواهد بود و به یک قفسه ساده کتاب کمی هیجان و حرکت اضافه کرده .
دکوراسیون داخلی
این طراحی کاملا ساده و زیبا درواقع از باکس های کوچک و بزرگ با سایز ها و شکل های مختلف استفاده کرده و علاوه بر زیبایی خاص خود کارایی زیادی هم دارد .
دکوراسیون داخلی
یکی دیگر از طراحی های جالب دربین شلف ها همین قطعه های کوچک هستند که با در کنار هم قرار دادن آنها تعداد بیشماری ترکیب بدست می آید فقط کافی است جهت هر قطعه عوض کنید تا ترکیب جدیدی بدست آورید .

این قفسه ها که طراحی شرکت معروف skitsch هستند در حین اینکه شکل کج و نا مرتب دارند در واقع کاملا صاف هستند و براحتی میتوانید وسایل تزئینی و ارزشمند خود را در آن قرار دهید .
مطالب مرتبط