سقف کاذب شیشه ای و هر آن چه باید در مورد آن بدانید!

سقف کاذب بهترین راه حل برای پوشاندن تاسیسات، لوله ها و سیم های عبوری از زیر سقف سازه ای است. اما الزامی وجود ندارد این سقف همیشه از گچ، رابیتس یا کناف باشد.

سقف کاذب شیشه ای طرحی جالب برای جذاب نمودن سقف فضاهای مختلف است که کمک می کند محیط بهتری داشته باشید. در ادامه همراه ما باشید تا بیشتر درباره سقف کاذب شیشه ای صحبت کنیم.

سقف کاذب شیشه ای

سقف کاذب شیشه ای و شرایط استفاده از آن

در این قسمت به پاسخ متداول ترین پرسش های شما در زمینه سقف کاذب شیشه ای خواهیم پرداخت.

۱- در چه فضاهایی می توان از سقف کاذب شیشه ای استفاده کرد؟
تقریبا هیچ محدودیتی در استفاده از این نوع سقف ها وجود ندارد و به علت آن که در برابر رطوبت مقاوم هستند از آن ها می توان در فضاهای مرطوب مانند سرویس های بهداشتی، حمام، استخر و غیره هم استفاده نمود. همچنین از این سقف ها می توان در لابی، هال و پذیرایی و نشیمن، آشپزخانه، اتاق خواب، اتاق جلسات، فضاهای تجاری همچون بوتیک ها و مغازه ها نیز استفاده نمود.

۲-آیا فضای پشت سقف کاذب شیشه ای مشخص است؟
در این باره باید بگوییم با تمهیدات ایراچی هیچ اثری از لوله ها و تایسیات پشت سقف کاذب شیشه ای نخواهد بود و حتی در صورت استفاده از نور پشت سقف کاذب شیشه ای، سایه ای از تاسیسات دیده نخواهد شد.

۳-چه طرح هایی می توان در سقف کاذب شیشه ای استفاده نمود؟ آیا در زمینه رنگ محدودیتی وجود دارد؟
در زمینه طرح های استفاده شده در سقف کاذب شیشه ای هم هیچ محدودیتی وجود ندارد و ایراچی مطابق خواسته ی کارفرما می تواند از انواع طرح های گیاهی، انتزاعی، مدرن و کلاسیک استفاده کند.

مشتریان ما طرح مورد نظر خود را با کارشناسان ایراچی در میان می گذارند و بر اساس آن سقف کاذب شیشه ای طراحی و ساخته می شود.
سقف کاذب شیشه ای

۴-ساخت این نوع سقف ها چقدر طول می کشد؟ 
زمان ساخت سقف کاذب شیشه ای بسته به مساحت، جزئیات، طرح و نقش آن و همچنین ترافیک کاری متفاوت بوده و تمام تلاش ما این است که این نوع سقف ها را با بهترین کیفیت و جزئیات طراحی نموده و بسازیم تا مراتب رضایت مشتریان فراهم شود.

۵-برای سفارش سقف کاذب شیشه ای چگونه باید اقدام کنیم؟
در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره و همچنین سفارش انواع سقف کاذب شیشه ای می توانید به بخش تماس با ما مراجعه نمایید.سقف کاذب شیشه ای

مطالب مرتبط