سقف های کاذب شیشه ای با تکنیک تیفانی و استیند گلس

شاید شما نیز با شنیدن نام  شیشه های تیفانی و استیند گلس، تنها به یاد درب ها و پنجره ها و نهایتا نورگیرهای شیشه ای تیفانی و استیند گلس بیفتید که در امکان مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

لیکن همان طور که می داندی، تکنیک تیفانی و استیند گلس بسیار پرکاربرد بوده و در هر کجا که فکرش را بکنید و به روش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و موجب تحول و دگرگونی در نمای داخلی ساختمان ها و منازل مسکونی می گردند. یکی از کاربردهای رایج شیشه های تیفانی و استیند گلس، استفاده از آن ها در ساخت سقف های کاذب شیشه ای در منازل مسکونی می باشد که البته بعضا در فضاهای غیر مسکونی بسیاری نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

سقف های کاذب شیشه ای که با استفاده از تکنیک تیفانی و استیند گلس ساخته می شوند، زیبایی بسیاری را به فضای داخلی خانه اضافه می کنند و تبدیل به نقطه ی توجهی در فضای مورد نظر می گردند.


مزایای استفاده از سقف کاذب تیفانی و استیند گلس در منازل مسکونی

دکوراسیون داخلی هر مکانی، مبحثی پیچیده و دشوار است که جنبه های مختلفی دارد و توجه به هر یک از این جنبه ها و مولفه ها، نقش بسزایی را در کیفیت محیط ایفا می کنند. زیبایی سقف نیز یکی از مهم ترین مولفه های موجود در دکوراسیون داخلی می باشد که پرداختن به آن بسیار مهم و در عین حال موثر و تعیین کننده می باشد.

استفاده ار تکنیک تیفانی و استیند گلس در ساخت سقف های کاذب شیشه ای در منازل مسکونی، یکی از راه های نوین و پرطرفدار در زیباسازی سقف ها می باشد که امروزه مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است.

این چنین سقف هایی به فضا سرزندگی و پویایی می بخشند و در صورت ترکیب شدن با نورهای موضعی و توکار که در پشت آن ها جایگذاری شده اند، نمایی خارق العاده را در خانه ها رقم می زنند.


از دیگر مزایای استفاده از سقف های کاذب تیفانی و استیند گلس، ایجاد پس زمینه ای زیبا در سقف، جهت آویزان کردن چراغ ها و لوسترهای خاص و زیبا می باشد.

بدین ترتیب، ترکیب شیشه های تیفانی و استیند گلس در سقف و آویزها و چراغ های به کار رفته بر روی آن ها، تصویری خیره کننده را رقم می زند که فضای داخلی خانه ی شما را، زمین تا آسمان عوض می کند.

با مراجعه به پروژه های اجرا شده توسط تیم حرفه ای ایراچی می توانید، به کسب اطلاعات جامع و کاملی در خصوص شیشه های تیفانی و استیند گلس و کاربرد آن ها در اماکن مختلف بپردازید و به کمک تیم متخصص ایراچی، به اعمال تغییرات در محیط مورد نظر خود بپردازید.

مطالب مرتبط