سردر دکوراتیو استیند گلس

همان طور که می دانید، در و سردر ورودی هر خانه ای، یکی از مهم ترین بخش های آن به شمار می آید و به ۲ نوع خارجی(درب  ورود از کوچه به حیاط یا پارکینگ) و درب داخلی(درب ورود از حیاط یا پارکینک به داخل خانه) تقسیم می شود، که هر یک با متریال ویژه ای ساخته شده و علاوه بر ایمنی و حفاظت از خانه، نقش بسیار مهمی را در نما و زیبایی آن نیز، ایفا می نمایند.

استفاده از سردر استیند گلس در خانه های ویلایی و آپارتمانی، گزینه ای است که این روزها، مورد توجه افراد زیادی قرار گرفمی گیرد، و استفاده از آن ها، موجب زیباتر شدن و لوکس تر شدن، نمای بیرونی خانه ها و ساختمان ها می گردد.

سردر استیند گلس

چگونگی استفاده از سردر استیند گلس در خانه ها

 

سردر، همان سقف کوچکی است که بر روی درب ورودی منازل مسکونی و ساختمان های مختلف ساخته می شود تا افراد را، از بارش برف و باران، تابش آفتاب و عوامل بیرونی آزار دهنده، مصون بدارد، و مکانی امن و راحت را، برای ساکنین آن ساختمان مهیا سازد تا به هنگام رفت و آمد و عبور و مرور، دچار مشکل نشوند.

سردر ساختمان ها، از مصالح و متریال مختلفی ساخته می شود و اکثر ساختمان ها از سنگ و بتن برای ساخت سردر بهره می برند. لیکن مساله ای که در این بین، حائز اهمیت بسیار است، نقش سردر ها، در زیبایی نمای ساختمان، می باشد که اکثر افراد به آن بی توجه هستند.

استفاده از شیشه های رنگی استیند گلس در ساخت سردر، نه تنها موجب زیباتر شدن و متفاوت تر شدن نمای ساختمان می گردد، بلکه ایمنی و مقاوت بالایی را نیز، برای افراد به همراه می آورد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

سردر استیند گلس

ایمنی و استحکام سردرهای شیشه ای استیند گلس

 

شاید برخی افراد با دیدن سردرهای شیشه ای استیند گلس، در مورد استحکام و دوام آن ها، دچار تردید شده و استفاده از آن ها را، از نظر ایمنی، مناسب ندانند.

در صورتی که این تصورات، کاملا اشتباه است و استفاده از شیشه های تزئینی استیند گلس، در ساخت انواع سردرها، هیچ مشکلی را برای افراد پیش نمی آورد.

این شیشه ها در برابر باد و باران و برف سنگین، کاملا مقاوم هستند و در صورت نصب شدن بر روی پنل و اسکلت مناسب، از استحکام و دوام بسیار زیادی نیز بهره می برند، و به عنوان سرپناهی امن و راحت، مورد استفاده قرار می گیرند.

استفاده از سردرهای شیشه ای استیند گلس، موجب لوکس تر شدن و با کیفیت تر شدن نمای ساختمان مورد نظر می گردد و موجب افزایش ارزش مادی کل بنا می شود.

مطالب مرتبط