ساخت پنجره تیفانی با طرح انگور

شیشه تیفانی یا معادل فارسی آن معرق شیشه تکنیکی است که در ساخت انواع درب و پنجره های تزیینی مورد استفاده قرار می گیرد. ساخت پنجره تیفانی با طرح انگور یکی از پروژه هایی بود که توسط هنرمندان ایراچی به انجام رسیده است . ظرافت طرح و زیبایی که در دانه های انگور دیده می شود به همراه رنگهای سبز شیشه ترکیب بندی زیبا و خاصی را در این طرح سبب گشته است . این نوع شیشه می تواند همانند یک اثر هنری و یا تابلوی نقاشی زینت بخش فضای داخلی و خارجی ساختمان باشد تا علاوه بر کاربرد , زیبایی و تلالو رنگ را نیز در فضا ایجاد نماید . این پروژه به همراه قطعات دیگری از شیشه های تیفانی در یک ویلای مسکونی در دبی نصب شده است.

پنجره تیفانیاجرای این پروژه ( ساخت شیشه منقوش تیفانی با طرح انگور ) جهت پروژه ویلای مسکونی در دبی انجام شده است . این پنجره تزیینی در فضای مابین کتابخانه منزل و راهرو کار شده است .

پنجره تیفانیپس از بسته بندی مختص حمل شیشه , شیشه ها به مقصد دبی ارسال گردیدند و در فریم طراحی شده در محل که با قابی چوبی نیز زینت بخشیده شده بود نصب گردید .

پنجره تیفانیزیبایی و ظرافت این شیشه توانسته در دکوراسیون داخلی این فضا نیز تاثیر گذار بوده و چشم هر بیننده ای را به سوی خود جذب کند . شیشه دست ساز در منزل ارزش افزوده ای را در فضا ایجاد می کند که ارزش آن بر هیچکس پوشیده نیست .

پنجره تیفانیگروه ایراچی با توانایی ساخت شیشه های تیفانی در طرح و ابعاد مختلف , این افتخار را دارد که در خدمت  سازندگان , طراحان و دست اندرکاران صنعت ساخت باشد .

مطالب مرتبط