ساخت سقف نور گیر شیشه ای دکوراتیو ( با تکنیک استین گلس – تیفانی )

مکان پروژه : خیابان زعفرانیه، ماکویی پور

این نورگیر شیشه ای استین گلس در فضای داخلی لابی در یک مجتمع مسکونی واقع در خیابان زعفرانیه , ماکویی پور جنوبی اجرا شد . این سازه در ارتفاع کوتاهی از سقف قرار گرفته است و تشکیل شده از یک سازه فلزی بهمراه قطعات شیشه استیند گلس .

نورگیر شیشه ایسعی شده تا طرح انتخابی در این پروژه شباهتی داشته باشد با طرح واترجت کف و همچنین موتیفهای کار شده در فضای کلی ساختمان.
نورگیر شیشه ایاین سازه از یک دایره در مرکز و ۱۲ لته که به صورت دایره ای قرار گرفته اند تشکیل شده است که تمام لته ها در کنار هم یک طرح واحد را تشکیل میدهند .
نورگیر شیشه ایانواع شیشه های تراشدار , رنگی , بافت دار و ساده نقوش این کار را به زیبایی تفکیک کرده اند . نصب لته ها بر روی سازه به راحتی انجام می شود .
نورگیر شیشه ایبا نورپردازی پشت کار زیبایی شیشه های استین گلس چندین برابرمی شود و در عین حال نور فضای لابی نیز به زیباترین شکل تامین می شود.
نورگیر شیشه ایلابی ساختمانها فضایی است برای نمایش ساختمان این فضا باید به بهترین شکل نمایش داده شود زیراتمام افرادی که وارد ساختمان می شوند با اولین فضایی که مواجه می شوند فضای لابی ساختمان است . حضور این سازه شیشه ای در این فضا می تواند برای ساکنین و مهمانان بسیار خوشایند باشد .
نورگیر شیشه ایباعث افتخار است که گروه ایراچی , تولید کننده شیشه های تزیینی استیند گلس , توانسته است این سازه های یونیک را وارد معماری ایرانی نماید تا چهره ای متفاوت به فضاهای داخلی بدهد .

نورگیر شیشه ای

مطالب مرتبط